Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
Arama sonucu : 23 madde; 9 - 16 arası.

Konu: Matriks Algo Trader

Esas

Alıntı Originally Posted by tangerineroad Yazıyı Oku
    Benim programım var. Asıl sizin para kazandıracak sistemleriniz varsa (ama sağlam olması lazım, yok RSI 30-70 Yok MACD kesti vs olmasın) görüşelim. İş asıl sitem geliştirmekte. Ben bir sistem geliştirdim ama matematiksel olarak ifade edemedim. Elle yapmak zoruındayım. Matematiksel ifade edilebilecek herşey programlanabilir. Ama zaman darlığı sistemlere kafa yoramıyorum.
    Geç oldu biraz, kusura bakmayın, sistemle bir ara vob için uğraşmıştım, ama fazla uzun sürmedi uğraşmam.
    Sistemle uğraşacak olsam, vobdan başka bir yerde uygulamazdım herhalde
    Kendi sisteminizi neden matematiksel olarak ifade edemediniz. işin en zoru bir sisteminiz olması bence, sisteminiz varsa bir şekilde programlarsınız.

Esas

Alıntı Originally Posted by feridunabi Yazıyı Oku
    Geç oldu biraz, kusura bakmayın, sistemle bir ara vob için uğraşmıştım, ama fazla uzun sürmedi uğraşmam.
    Sistemle uğraşacak olsam, vobdan başka bir yerde uygulamazdım herhalde
    Kendi sisteminizi neden matematiksel olarak ifade edemediniz. işin en zoru bir sisteminiz olması bence, sisteminiz varsa bir şekilde programlarsınız.
    Artık otomatik al-sat yaptıran aracı kurum varmı

Esas

Alıntı Originally Posted by yatirimci Yazıyı Oku
    Artık otomatik al-sat yaptıran aracı kurum varmı
    Üstte bir arkadaş camiş menkul'ün linkini göndermiş, otomatik al sat yapılıyor.

Duhul
    Feb 2013
    İkamet
    Lanet şehir istanbul
    Gönderi
    84

Esas

matrikste.. stratejı deneyebılırmıyım.... yalnız gerıye dnuk dk grafıkte...30.000 bardan fazla nasıl alabılırım bır lınk varmıdır?

5. Esas

Alıntı Originally Posted by feridunabi Yazıyı Oku
    Üstte bir arkadaş camiş menkul'ün linkini göndermiş, otomatik al sat yapılıyor.
    ondan toros ve osmanlıdada var.....

Esas

Matriks bazı kurumdan hesap açtıranlara otomatik alım satım yaptırıyor. Osmanlı'da varmış bu özellik.
    Ben de geçenlerde hesap açtığım kurumdan matriks'imi yeniledim ancak bu özelliği kullanamıyorum. Lisans istiyor.
    Osmanlı menkul kullanıcılarına bir yama vererek bu özelliği açıyorlarmış.
    Bu özellik ücretli mi ücretsiz mi? Eğer elinde olan varsa bunun yamasını paylaşabilecek olan var mı?
    Tek kademe derinlikli ekrana 60 lira para alıyorlar otomatik al sat yapamıyoruz. pehh... Millet metatrader'le alım satım komisyonuyla her türlü robot işlemi yapabiliyor.

Yama vs. yardımcı olurum diyen varsa özel mesaj kutum açık.

Duhul
    Dec 2007
    İkamet
    Eskişehir
    Gönderi
    10,339

Esas

A kurumunun otomatik al-sat yapan programını kurup.
    B kurumundaki hesabınıza otomatik emir gönderemezsiniz.

o yüzden prg.ı edinebilsenizde işinize yaramaz.

Esas

Alıntı Originally Posted by Bear_Bull Yazıyı Oku
    A kurumunun otomatik al-sat yapan programını kurup.
    B kurumundaki hesabınıza otomatik emir gönderemezsiniz.

o yüzden prg.ı edinebilsenizde işinize yaramaz.
    gelişmiş alarm bölümünde bağlı emirler bölümüne girince direkt lisans yok diyor. ben belki programdaki özelliğin blokajı yamayla tümden kalkar diye düşündüm. çalışmama ihtimali de var tabi.

aslında diğrer kurumdan hesap açmak lazımdı ama bu özelliği kısacakları baştan hiç aklıma gelmedi. birde her kurumun matriks le entegrasyonu bile aynı değil.
    benim kurumda zincir emir matriksten tanımlanamıyor. sürükle bırak emir penceresi kullanılırken bazen çift emir yolluyor birini iptal ediyor vs. garip garip şeyler.

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •