Çilek gördüm çok güzeldi .69.90 TL fiyatı duyunca koşarak uzaklaştım
Printable View
Çilek gördüm çok güzeldi .69.90 TL fiyatı duyunca koşarak uzaklaştım
aci bir gercek.disarida ozellikle yeme icme sektorunde masraflar o kadar cok ciddi boyutlara ulasti ki,su an odediginiz 300 tl bir hesapta yediklerinizin maliyeti 50 tl bile degilken 250 tl si isletme kari ve giderler.
artik cogu seyi evde yapmaya alismaniz lazim.misal kahve miseviyorsunuz,alin makinesini yapin 1 senede amorti eder.kebapmi seviyorsunuz,alin iyi bir mangal.1 senede binlerce lira cebinizde.
bizzat icinde oldugum icin bakiyorum bugun misal eve 1 porsiyon profiterol,1 porsiyon kazan dibi aldim.ikisi 60 tl.gelen 2 urun toplasan 5 kasik yok.ufacik.alacati muhallebicisinden aldim.sonra diyorum adamlarda hakli suc bulamiyorum.
bugun cogu isletmenin sadece elektrik faturasi is yeri kirasini gecmis vaziyette..
1 koli Pınar Su ( 12 adet 1,5 litrelik pet şişe) = 36 TL olmuş.
Geçen Cumartesi aynısını 30 TL’ye almıştım.
1 haftada % 20 zam.
Rusya'nın hazırlıkları başlamış büyük ihtimalle ... https://mobile.twitter.com/christogr...36481448005636