Sayfa 171/171 İlkİlk ... 71121161169170171
Arama sonucu : 1364 madde; 1,361 - 1,364 arası.

Konu: SUMAS-Sumaş Suni Tahta ve Mobilya Sanayi A.Ş

1. ayrıca hılmı beyın zaten satılabılır 63 k hıssesı kaldı

2.  Alıntı Originally Posted by Rowing Yazıyı Oku
    likidte artaması olabılır denilmesi önemlı ama alt pazar için böyle bır krıter yok kotasyon 8/b maddesinde . ayrıca siz maılı info @sumas a mı attınız yoksa direkt kaan beyın hesabına mı ?
    info@sumas'a atmıstım. daha önce de gönderdiğm mail ayşe hanım ve kaan beye forward lanmıştı onlardan gelen cevap info@sumatan bana iletilmişti.

3.  Alıntı Originally Posted by uzun vade Yazıyı Oku
    info@sumas'a atmıstım. daha önce de gönderdiğm mail ayşe hanım ve kaan beye forward lanmıştı onlardan gelen cevap info@sumatan bana iletilmişti.
    bir tane spl lisanlı ıkı tanede bagımsız uye bu işi çözer de işte

4.  Alıntı Originally Posted by uzun vade Yazıyı Oku
    Bir süre önce pay satışı ile ilgli atılan maile cevapları ...

Aşağıda ki sorularıma cevap alabilir miyim?

-Yönetim kurulu ve kurucu üye Hilmi Evin ERTÜR'ün herhangi bir açıklamadan yapmadan pay satışı yapması spk mevzuatlarına uygun mudur?

-Pay satışı ile ilgili satışı yapılacak pay miktarı belli midir ?

-Pay satışı ile ilgili satışı yapılacak payların satış fiyat aralığı belli midir?

-Pay satışında ki amaç nedir?

-Yönetim kurulu bu konu ile ilgili ne düşünmektedir?

-Yönetim kurulu bu konu ile ilgili yatırımcılarına açıklaması olacak mıdır?

Kaan ekşioğlunun cevabı

Tüm pay satışları mevzuata uygundur. SPK ve Borsa İstanbul’un sürekli gözetim ve denetimi bulunmaktadır.

Pay satışına ilişkin miktar ve fiyat ortağımızın takdirindedir. Belirlenmiş bir seviye yoktur.

Şirketimizin tasarrufunda olan bir konu olamamakla birlikte pay satışının amacı, ortağımızın biraz nakde dönmesi ve payın likiditesinin artması olabilir.

Yönetim kurulunu yetkisi dışında geliştiği için yapabileceğimiz herhangi bir durum ne yazık ki yoktur.

Şirketimiz faaliyetleri eskiden olduğu gibi aynen devam etmektedir ve yönetim kurulu olarak şirket faaliyetlerinin kurallara uygun ve karlı olması için çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Bilgilerinize sunarız.â€
    pazar değişiğimi ile ilgili sorunu oldu mu yakın zamanda ? yenı yonetımın gorusu hangı yonde acaba

Sayfa 171/171 İlkİlk ... 71121161169170171

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •