Karatasin her yerinden imar gecmesi beni sevidirir buna diyecegim bir sey yoktur ki yukarilardada yerlerim mevcuttur fakat millete 2. proje nin genisleyecegi safsatasi ile 80 -90 tl lik yerleri 150 Tl ye kadar sattilar ve sonuc malesef 100 tl fiyatlar geri geldi projede genisleme varmi yok (onceki baskan dursaydi sadece maliyeye ait yerleri projeye katip devam edecekti ki Plan Ankara hala bu isi yaparsaki oyle olmasini umut ediyorum.) Karatasin yarisindan cogu saten kentsel donusum planindaydi surec icerisinde iptaller orman alanina gitmeler alt kismi, ust kismi, koy ici, koy disi, sit alini, cevre koruma alani, elektrik teli, gaz hatti, daha bircok neden neden neden neden ler siralandi vede siralanacak ben bu sureclerin hepsini bizzat yasadim. Taylan seni anliyorum senin arsan 2. projeye girmiyordu sende girsin artik diye hayiflaniyorsun ama sunu unutuyorsun gecen yilki fiyatlara gore ben 300 Tl m2 ye odemisim 2. proje ici sen ise biraz yukaridan proje disi yeri 90- 100 Tlden almissin (Oyle Tahmin ediyorum)ve 3 ay sonra projeyi genislettirip benim arsamla seninki bir oluyor oylemi nerde bunda adalet nerde bunda hak hukuk. Taylan cim sende bu CENDEREDEN gececeksin hic kacar yolun yok. Onun icin diyorum yine 2038 -2023 planlarindaki ormanlik alanlara bakiniz Cevre koruma cizgilerine bakiniz sit alanlarina bakiniz her yer bir degildidir. Daha birinci projedeki arsa fiyatlari oturmamisken hic bir muteahhit civi cakmamisken Daglardan imar gecmis neyime. Umut tacirin ekmegi ama bizim bolgede umut balli ekmek okmus. Ben yine soyluyorum Karatasin her yerinden imar gecsin ama kisa zamanda sonuc almak icin iyi para verip 1. projeden imarli yer alinmasi veya biraz daha beklerim diyorsan 2. proje icinden yok arkadas benim yasim genc ben beklerim diyorsan yukarilardan ama yine 2038- 2023 planlarina bakarak yatirim yapilmasi taraftariyim.