Alıntı Originally Posted by Trade Shark Yazıyı Oku
merhaba,
2008'den beri kullanıyorum.
Komisyon oranı makul. Onbinde 7,5. Hesap açma ücreti 10 TL
Bunların dışında hiçbir ek ücret (yıllık mkk ücreti gibi) YOK.
100 TL ve üzeri Eft ücretsiz.
Ekran olarak gecikmeli verili Matriks veriliyor.
syg.
Kullandığım iki hesabın biri burada. Diğeri de bir banka aracı kurumu. Az al-sat yapan biri için en düşük maliyeti burası sunuyor diyebilirim.
Fon alıp satmak isteyenler için TEFAS entegrasyonu da güzel çalışıyor. X bir aracı kurumda A portföyün fonu varken B'inki yok. Tacirler ne varsa koymuş. Eksik noktası açığa satış günlük limit ve kredi için büyük overall istiyorlardı. Eskiden hesap açma bedavaydı 10 lira olmuş ama çok para değil tek seferlik verilir.
 Alıntı Originally Posted by zor Yazıyı Oku
Matrix gold için 117 TL aylık ödüyorum aracı kurum dağılımını da veriyor anlık.
Ama 117 TL lik işlem yapmıyorum doğrusu Bu hizmeti daha uygun nasıl alabilirim?
Derinlik lisansının borsa payı 48 TL, anlık dağılım + aracı kurum dağılımı da 25-30 tl var ikisinin toplamı. Bu iki kalemin toplamı 70-80 TL ediyor. Programın veri gösterme kısmına da aracı kurum ne kadar pazarlık etse düşeceği belli bir yere kadar. O fiyata kullanıyorsanız bence iyi.
 Alıntı Originally Posted by steed1987 Yazıyı Oku
Merhaba
Ben aylık 1000-2000 TL alımım olacak.Düzenli olarak her ay alacağım. Herhangi bir ekran yüzeysel veya derinlemesine görmek istemiyorum. Netten veya mobilden al-sat yapabileyim yeter. Hesap işletim ücreti, hesap bakım ücreti, o ücreti, bu ücreti olmayan, can sıkmayan komisyon oranı iyi olan hangi aracı kurumu kullanabiliriz?
Tacirler güzel, temettü komisyonu ve alım satımlar hariç ekstra almaz. Memur filansanız Ziraat Halk gibi bankalar binde bire düşüyor o oranı alırsanız banka kurumlarında kalmakta bence mantıklı. Parayı oradan buraya eft yaptığına değmez çünkü.
Geçen ay on binde 4 ödediğim bir kuruma yılda ödediğim aylık hesap bakımı + komisyonu hesapladım, ödediğim masrafı hacme bölünce binde ikiye geldiğini gördüm. Dehşete düşüp hesap kapattım.
Overall büyük olsa hesabı tutardım herkes kendi şartlarına göre kurum seçmeli.