Alýntý Originally Posted by temel analiz 1 Yazýyý Oku
Bu Ne yaaa...

SPK yý arýyorum, "sözlü yanýt verilmiyor" diyorlar... Kimseye ulaþamýyoruz...

Þirketi arýyoruz, zar zor Yatýrýmcý Ýliþkileri Yetkilisine ulaþýyoruz, kem küm ...

Geçen Mehmet Soysal ý aradým, sekreterine ancak ulaþabildim, "Þirket ortaðýyýz, çaðrý Süreci ile ilgili yapýcý, iyi niyetli bir görüþme yapmak, sorunlarýmýzý bir ortaðý olarak anlatmak istiyorum" dedim... Çok yoðunmuþ... Tlf ü býraktým, müsait olunca ararsanýz sevinirim, dedim... 15 gün oldu, týk yok...

Cimere, Bimere þuna buna derken heryere YAZILI MÜRACAAT yapýldý, 75 gündür cevap yok, yok, yoooook...

Her SPK BÜLTENÝNÝ umutla açýyoruz...Hayal kýrýklýðý... Yine yok, yine yok, yine yoooook..

Yeter yahuuuu... Aracý kurum kredi faizleri %30 lara dayandý.. Aylýk %2.5...Kredili taþýnan kýsma %10 a yakýn faiz ödendi, bundan sonra daha Ne kadar maliyet þiþireceðiz, muallak... bekle babam bekle...

Üzerine birde, SPK tebliði uygulamaz, 5.30 ü kabul eder, temettüyü "satan hakim ortak Doðan almadý, bu nedenle sizin çaðrý fiyatýndan 29 kuruþ düþülecek" der mi?

Ülkede hak, hukuk, adalet varsa diyemez...Derse bi daha hisse alýrsam namertim...Yeter yahu ... yasa 60 gün içinde çaðrý baþlamalý zorunda deeee, 75 gün geçsin, daha müracaata cevap verme...
Ayný yollarý bende denedim ama farklý birþey yok maalesef. Sabretmekten baþka çare yok þuan için.
Sabýr acýdýr meyvesi tatlýdýr deyimini boþa söylememiþler.
Haftasonunda ki gelismelerden sonra p.tesi dolar kuru yine yukarý yapacak gibi. Süreç uzadýkça çaðrý fiyatý artiyor.
Spk nin 22 mart tarihli dolar kurunu kabul ederek çaðrý fiyatýni 5.30 belirlemesi imkansýz. Tebligde ki madde o kadar acik ki hiç kiviracak yaný yok. Bunu yaparlarsa spk ya ve kurumlara olan güven sýfýra iner.

SM-G930F cihazýmdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.