Alıntı Originally Posted by mumunozay Yazıyı Oku
Bay Tomi siz ne düşünüyorsunuz, bu hisse yükselirmi? Bir spekülatör gerek bak o zaman nasıl yükseliyor, değilmi. Bir gün o da gelir, inşallah.

Vestel_5000_2gb cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
Ben endexin artık çıkışa gececegini düşünüyorum,bütün olumsuzluklar satıldı,şimdi olumlu adımlar Abd ile endexi sürükleyecektir diye düşünüyorum,ben yıl sonu karı ödenmiş sermaye kadar gelir diye düşünüyodum Bddk ya gönderdiği bilanço kafalarda soru işareti bıraktı , hisse 2-3 defadır 4,32 kadar gidip hemen kagıda baskıya getiriyo 4 kusurlarda psikolojik baskıya getiriyo tahtacı, bende ayın 9 unda bilançoyu merak ediyorum , bide tahtacı baskı ile % 50 bedelsiz bölünecek rakamı küçük tutmaya calışıyo,sanki bölündükten sonra çıkış yapmayı deniyec ek gibi ,az kaldı bence bedelsiz, bilanco,yıl sonu hareketleri ve olumlu hava ile maliyetlerinize gelebilecegini düsünüyorum , tabi burda bi de ortaklar dan birileri kagıt çıkarken dört gözle çıkmasını bekliyomuş ,gecen cıkısta bir ortak gecen 100 000 lot sattı yine satışlar sürerse ilerde bilemiyoruz,inşallah maliyetlerinize gelir satar kurtulursunuz dileginde bulunabilirim,tahta nın hareketleri benim de hoşuma gitmedi,bende bilanço ve bedelsiz hareketlerine bakarak bende devam edip etmeyeceğime karar vercem ,yatırım tavsiyesi deildir....