KAP'tan ayrı olarak her BES şirketinin internet adresinde de olması lazım ilgili tebliğ gereği...Sadece kendi fonlarını görebiliyorsunuz haliyle...Mesela bende VGL (Vakıf Emeklilik) var...Siteye giriyorsun abi, sol en altta "Bireysel Emeklilik Yatırım Fonlarımız" yerine tıklıyorsun...Sonra "Grup Emeklilik Yatırım Fonlarımız" sekmesinden VGL yi bulup içine dalıyorsun...Özet bilgilerin hemen altında yeşil zemin üzerine beyaz harflerle "Sürekli Bilgilendirme Formu" yazan yerde istediğin şekilde sörf yapıyorsun...Şayet oradaki bilgiler yetmezse en altta "Fon Bilgilendirme dokümanlarına ulaşmak için tıklayınız" yazan yere tıklıyorsun...Biraz çok tıkladık, ben yaşlılıktan dolayı oralara kadar tıklayamıyorum, gençler tıklasın abi...

O değil, göremiyorum diyen sensin, sonra çıktın şunu görüyorum ama bunu göremiyorum sen görebiliyor musuna geldin...Ben benimkini görüyorum...Kendininkini göremiyorsan Akportföye sor, bana ne soruyon...

*

Dipnot: Şeffaflığı konusunda çekincelerim bulunan yerde 1 dakka durmam senin yerinde olsam...Şirket mi yok, sürüyle...Tek 1 dilekçeye bakar...Gözünün yaşına bakmam, kıçına vururum tekmeyi...Portföy miktarı belli seviyeyi geçtiği zaman işler gayet hızlı yürüyor, buda benden bir tüyo olsun...