***BTCIM*** BATIÇÝM BATI ANADOLU ÇÝMENTO SANAYÝÝ A.Þ.( Genel Kurul Ýþlemlerine Ýliþkin Bildirim

***BTCIM*** BATIÇÝM BATI ANADOLU ÇÝMENTO SANAYÝÝ A.Þ.( Genel Kurul Ýþlemlerine Ýliþkin Bildirim )

Özet Bilgi 2018 Yýlý Hesap Dönemine Ait Olaðan Genel Kurul Toplantýsýnýn Yapýlmasý Hakkýnda
Yapýlan Açýklama Güncelleme mi ? Hayýr
Yapýlan Açýklama Düzeltme mi ? Hayýr
Yapýlan Açýklama Ertelenmiþ Bir Açýklama mý ? Hayýr

Genel Kurul Çaðrýsý
Genel Kurul Tipi Olaðan Genel Kurul
Hesap Dönemi Baþlangýç Tarihi 01.01.2018
Hesap Dönemi Bitiþ Tarihi 31.12.2018
Karar Tarihi 17.04.2019
Genel Kurul Tarihi 24.05.2019
Genel Kurul Saati 15:00
GK'na Katýlým Ýçin Pay Sahibi Olunmasý Gereken Son Tarih 23.05.2019
Ülke Türkiye
Þehir ÝZMÝR
Ýlçe BORNOVA
Adres Ankara Caddesi No:335 Bornova Ýzmir

Gündem Maddeleri
1 - Açýlýþ Baþkanlýk Divaný teþkili ve Genel Kurul Toplantý Tutanaðý 'nýn Baþkanlýk Divaný'nca imza edilmesine yetki verilmesi,
2 - Yönetim Kurulu Faaliyet Raporu ve Baðýmsýz Dýþ Denetleme Kuruluþu'nun raporlarýyla þirketin 2018 yýlý bilanço ve kar-zarar hesaplarýnýn okunmasý, görüþülmesi ve onaylanmasý,
3 - Ýliþkili taraf iþlemleri hakkýnda bilgi sunumu,
4 - 2018 yýlýnda yapýlan baðýþ ve yardýmlarla ilgili bilgi sunumu
5 - Þirketin 3. kiþiler lehine vermiþ olduðu teminat, rehin, ipotekler ve elde etmiþ olduðu gelir veya menfaatler hususunda bilgilendirilmeleri
6 - Yönetim Kurulu Üyeleri'nin 2018 yýlý faaliyetleri, hesaplarý ve sair ve baþkaca her türlü tasarruflarýndan dolayý ayrý ayrý ibra edilmeleri
7 - Baðýmsýz Yönetim Kurulu Üyeleri'ne ödenecek ücretin karara baðlanmasý
8 - 2019 yýlýnda yapýlacak baðýþlarýn üst sýnýrý hakkýnda karar alýnmasý
9 - Yönetim Kurulu'nun kar daðýtýmý konusundaki önerisinin görüþülmesi ve karar alýnmasý
10 - Þirketimizin 2019 yýlý hesaplarýnýn ve mali tablolarýnýn denetimi için, Baðýmsýz Dýþ Denetleme Kuruluþu'nun seçimi
11 - Yönetim Kurulu Üyeleri'ne Türk Ticaret Kanunu'nun 395. ve 396. maddelerine göre mezuniyet verilmesi
12 - Dilek ve öneriler
Gündemde Yer Alan Hak Kullaným Süreçleri
Kar Payý Daðýtým

Genel Kurul Çaðrý Dökümanlarý
EK: 1 Batýcim Olagan Genel Kurul Cagrýsý.pdf - Genel Kurul Bilgilendirme Dokümaný
EK: 2 BATIÇÝM 1.3.1 DUYURU 2019.pdf - Diðer Genel Kurul Çaðrý Dokümaný

Ek Açýklamalar
Þirketimizin 2018 yýlý faaliyetlerinin görüþüleceði olaðan genel kurul toplantýsý 24 Mayýs 2019 Cuma günü saat 15:00 ' da Ankara Caddesi No:335 Bornova ÝZMÝR adresindeki þirket merkezinde yapýlacaktýr.

http://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/756692

BIST

(17/04/2019 - 18:44:57)