Alıntı Originally Posted by Future1905 Yazıyı Oku
Herkese hayırlı cumalar arsa satış muhabbetini yeni öğrendim o yüzden çok pişmanım yeni girdim hisseye 90 milyon Euro üstelik denilene göre sadece arsanın yarısı temel analiz olarak 890 milyon TL yapıyor 50 milyon sermayesi olan şirkete göre olması gereken rakam 4 haneliler benim gözümde ederi evet bakıldığı zaman 4 liradan 35 liraya gitmiş ama bunun sonu yok isterlerse 4 liradan 1000 liraya bile gidebilir tabikide alıp satmak sizin bileceğiniz iş ben niye bu fiyatlardan aldım çok değil 1 ay sonra bilanço açıklanacak yüzde 90 bu bilançoya yetişecek o bilanço bu para gösterildiği an en az 2 hafta tavan gider zaten bizde şimdiden yerimizi alalım dediğim gibi hedef çok daha yüksek halka açıklığıda çok az isterlerse uzaya götürebilirler iyi forumlar herkese
fazla uçma kardeş nereden buluyorsun bu 4 haneli rakamı.Bir tipet atasözü vardır."alçaktan uç ki düşünce fazla zarar görmeyesin." bunun değeri 40-50 arasıdır.Arsanın tamamından gelecek toplam para en fazla 200 milyon eurodur.Bu da hisse başı 36 tl dir.hadi buradaki değeriyle 45 olsun. defter değerinin 22 katına mı gidecek yani.yıllarca bu sektördeki hisseler defter değerinden işlem görmediğini unutma.