Ben demişim ardahan ama sen hala denizli demeye devam ediyorsun. Neyse belliki seviyesiz bir sekilde devam etmek istiyorsun. Anlamamakta ısrar edeceksin heralde. Kolay gelsin. İnşallah sana bakıp 4.50 lerden alan olmamıştır. Ben hiç çıkar ya da düşer diye yorum yapmamışken gayet ukala ve seviyesiz bir şekilde kendi kendine gelin güvey oldun.

Yine diyorum; eğer birileri birilerinin adamı olacaksa burada buna uyan tek kişi sensin. Yazdıklarına ve hisse hareketine bakarak.
 Alıntı Originally Posted by indian Yazıyı Oku
Hissede baskı kurup 2 lere inecek falan korkutmalar sökmeyince, polemikçiler sahaya gelmiş... ben pozisyon aldım satmam düştükçe alırım diyorum... sen kağıtta isen niye karşı çıkıyorsun... eğer kağıtta değilsen düşsün de alalım diyorsan zaten fazlasıyla düşmüş... başkası video çekmiş kendine göre yorum yapmış.. o cahil ve senin gibi ukala da akıllı öylemi...boş laf bunlar... varsa hisseyle ilgili yorum analiz görüşünü söylersin.. tekrar edeyim.. sizin gibiler burada hemen açığa çıkar.. yazdıklarınız ortada.. hisseye ilişkin ben beklentimi ve görüşümü açıklayıp pozitif olduğunu söyledikçe kuduranlar var.. siz sakin olun.. spekülasyona evet manipulasyona hayır...

Kağıda o kadar baskı kurdukları halde istedikleri kadar topladılar mı bilemem... takaslar vs bu yeni kağıtta yanıltıcı olabilir ancak, seansı izlediğim zaman baskıya rağmen satışların olmadığını göyorum... buralarda oyalnır gibi., isterseler aşağı basabilirler... hodri neydan onlar bastıkça kağıda yeni yatırımcılar geliyor diye gözlemliyorum... asıl sıkıntıları bu... tabi sizin sıkıntınız değil...tahtacı ve ekibin sıkıntısı...rüzgara karşı fazla durulmaz.. borsada kural tekkeyi bekleyen çorbayı içer...
YTD
Redmi 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.