arkadaşlar çaycının başarılı olup olmadığını anlamak için benim gibi 67 sayfanın hepsini en ufak ayrıntıya kadar okursanız finansal raporlarda anlarsınız şirket başarısı olarak neye bakılmalıdır satılan malın miktarı artmışmı kar marjı artmışmı yeni ürün özellikle katma değeri yüksek ürün çıkmış mı şirket esas faliyet dışı gelir olmasa ne kadar bu karı sürdürebilir veya bakır fiyatları düşerse kar oranı sabit kalsa bile ne kadar düşer hoşuma giden tek durum stokları arttırmış ama bu stokları kaç liradn yerine koydu eğer bu fiyatlara yakın koyduysa o zaman kar marjı düşer o zaman da 3. çeyrek böyle gelebilirmi 3 ay boyunda doviz sabit kalsa şirket ne kadar zarar yazar(daha doğrusu kur farkı) işte tüm bunlara cevap verebilirseniz o zamn şirket hakkında bir öngörüde bulumak daha sağlıklı olur ben hala şirketin çok kabuğundan sıyrılabildiğini düşünmüyorum bu şirket iki şey şirketin kaderini değiştirir yaa tonaj bazda satışlarını ciddi arttırmalı ya katma değer ürün çıkarmalı yada hanönünde haber gelmeli yoksa evet şirket 30 lara kadar gelebilir ama şirketin çok ama çok ucuz olduğu ortaya çıkmaz ve daha potansiyeli yüksek şirketler yatırımcılar tarafından seçilebilir ki öyle oluyor ve büyük yatırımcı gelmiyor benden bu kadar herkese hayırlı kazançlar