Alýntý Originally Posted by KERASUS PASCHA Yazýyý Oku
Özet Bilgi
Ýþtirakimiz Kafein Yazýlým Hizmetleri Ticaret A.Þ.?nin Halka Açýlma Sürecine Ýliþkin Þirket Yönetim Kurulu Kararý Hakkýnda
Ýlgili Þirketler
[]
Ýlgili Fonlar
[]
Özel Durum Açýklamasý (Genel)

Yapýlan Açýklama Güncelleme mi?
Hayýr (No)

Yapýlan Açýklama Düzeltme mi?
Hayýr (No)

Konuya Ýliþkin Daha Önce Yapýlan Açýklamanýn Tarihi
-

Yapýlan Açýklama Ertelenmiþ Bir Açýklama mý?
Hayýr (No)

Bildirim Ýçeriði

Açýklamalar
Þirketimizin %39 pay oraný ile iþtiraki konumundaki Kafein Yazýlým Hizmetleri Ticaret A.Þ. Yönetim Kurulu Halka Açýlma Sürecine iliþkin olarak 01.03.2017 tarihli toplantýsýnda özetle;

Þirketin 29.09.2016 tarih ve 2016/07 sayýlý Yönetim Kurulu kararý çerçevesinde; çýkarýlmýþ/ödenmiþ sermayesinin 8.100.000 TL'den 10.725.000 TL'ye yükseltilmesi dolayýsýyla ihraç edilecek 2.625.000 TL ve mevcut ortaklardan Verusaturk Giriþim Sermayesi Yatýrým Ortaklýðý A.Þ.'nin sahip olduðu 2.625.000 TL olmak üzere toplam 5.250.000 TL nominal deðerli paylarýn halka arzýna iliþkin olarak BÝST ve SPK'ya yaptýðý baþvurusunun;

SPK'nýn II-5.1 Sayýlý Ýzahname ve Ýhraç Belgesi Tebliði'nin 11. Maddesine göre, mevcut izahnamede yer alan 30.09.2016 tarihli mali tablolar göre öngörülen satýþ süresinin 01.03.2017 olduðu dikkate alýnarak, 31.12.2016 tarihli Finansal Mali Tablolarýn Baðýmsýz Denetimden geçmesini takiben sözkonusu tablolara göre yeniden deðerlendirilmek üzere ertelenmesine,

Konu ile ilgili olarak gerekli baþvurularýn yapýlmasý konusunda Meksa Yatýrým Menkul Deðerler A.Þ'ye bilgi verilmesine,

Oybirliði ile karar vermiþtir.

Kamuoyunun bilgisine sunulur.
Kafeinin halka arzi iptal olmus anladigim kadariyla. Öyleyse eger kotu haber