Yönetim kurulunun yatırımcı yararına bir tane güzel haberi yok..2.8 milyar ciro yapmışsın 1 tane kap haberin yok.. enerji firmaları günlük ihale kap atıyor hisseyi canlı tutuyorlar..temettü 0.22 kr..nedir komik rakam aciklayacaginiza onu hissede geri alıma ayirsaydiniz.. vazgeçin gidin sadece biz yiyeceğiz kimseye ekmek yok diyorlar..

11 ilde deprem olmuş ..inşaat malzemesi satıyorsun.. 2.8 milyar ciro yaparken tane tanemi sattınız amk.. hiç kap bildirim yapmadınız..

%10 payıyla sirket yonetirsiniz ..küçük olsun benim olsun diyorsunuz..Müslüman iş adamları derneğinde twiterda reis diye resimler cektirirsiniz.. yazıklar olsun size..yatırımcı yararinada işler yapın..

50 milyon fona para ayirmisinniz borclu ahgaz ve %600 prim yapmis alfas almak yerine kendi şirketinizden 500 bin lot geri alım haberi gönderseniz bu eziyet biterdi..

İnsan olunda bir satış yaptığınızda para kazandiginizda kapa bildirim yapin..insanlar sirketim çalışıyor diye sevinsin..

Kendi alanınızda iyisiniz madem.. tokiye veya yurtdisina bir satış yaptıginız da 2-3 milyon vs satış yapılmıştır boş oturmadık ey yatırımcılar dersiniz ytd..

SM-A715F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.