Alıntı Originally Posted by TUFAN55 Yazıyı Oku
2 yılın ardından hesabımın dibinde kalmış olan 0,9 lot maliyetini geçti yeşil yandı bu benim için Al sinyalidir. YTD.
Geç kaldın,200 altında çok oyalandı 2 sene falan,böyle hisseler epey oyalar zamanı gelince fırlar,yolu daha var gibi,27 k lotlan kapanış yaptı,sanırım 400 duraksar,oyalanır peşi yoluna devam eder,bilanço 700 küsür gelmişti,belki orayı test eder,bu benim düşüncem,zaten şu an değeri 13 dolar diyorlar esas 80 diyenler var,ben öyle düşünmüyorum işime bakarım,her tavanda ufaktan veriyorum,nasıl olsa maliyet 184,önceki 170 idi 230-250 yarısını posta yapmıştım,devamlı yarıya yakın hisseyi elimde bulundururum böyle kağıtlarda,geri kalan yarısı yeter diye,200 altına indimi takviye yaparım,bu şekil çok kere yaptım,önceki bedellide yoktum,90-150 arası trade yaptım,peşi malum olan oldu 2000 üstü R 4000,bir ara 450 duraklamıştı elimde az vardı 600 göndermiştim,sonra arkasına baka kaldım,ne zaman 300 sınırına düştü o zaman izlemeye aldım,bir ara 300-400 gel,git yaptı o zamanda iyi kazandırdı,300 altına düştü işin rengi değişti soluğu 150 altında aldı,işte o zaman full bundaydım,150-200-230 gelgit yaptı,tradede iyi bıraktı,son 250 yaptığında yarısını gönderdim,şimdi o yarısıylan devam ediyorum,ben dipçiyim,öyle peşe falan takılmam,sanırım 0.9 bölünmeden kalandır,öyle bendede çok hisse var,1000 tl olanda var 1 tl olanda var,sadece 1 lot altındakileri bankaya hibe ediyorsun,yada başkasına virmanlıyorsun,virman olayını pek bilmem,ama hibe yolu bellidir