Alıntı Originally Posted by friendly_1980 Yazıyı Oku
değişken fonların hangisinin getirisi istikrarlıki hocam. hepsi böyle dönem dönem bi psikoz krizine giriyor. bu üçü dışında uzun vadede verimli değişken fon benim bildiğim yok, sizin varmı tavsiye edebileceğiniz? sadece 2 fona bağlamak da istemiyorum, yönetimi değişir bozulur haberimiz olmaz.

neticede üçünün de getirisi 2 senede 6 kat. 6 KAT...vay arkadaş biz nasıl kaçırdık böyle bir treni yav: ( üzüldüm akşam akşam.

şahsen kendime 3 ay dokunmama sözü vermiştim. 1 nisanda getiri hala böyle olursa değiştiririm. benim de sabrımın sınırı var elbet. ama şimdi çıksam adım gibi eminim inadına bu ralli yapar: ) ne zaman kendime verdiğim sözü tutmasam olan budur.
Borsa hiç düzeltme yapmadan gidiyor. Bakalım nereye kadar. 2021 yılı aralık dı sanırım doların yerle bir olduğu gece borsa da çakılmıştı. Üçüncü gün bütün fonları elden çıkarmıştım. Ama sonra gördüm ki, sakin olup pozisyonumu bozmasa idim düşüşten kaynaklanan kayıpları daha çabuk telafi edebilecktim. Ama o anda bunları düşünemiyorsunuz. Sakin olmak her zaman için iyidir. Siz düzeltme konusunda ne düşünüyorsunuz?