benim tahminim 90-95 milyon net kar gelir yıl sonunda...özsermaye de 130-170 milyon civarı artar....sayın kazançkapısı dostumuzun da söylediği gibi avrupadaki şirketleri çok agresif büyüyor...bir yılda tam 4 kat ciro büyümesi yaşamışlar...avrupada ayrıca ünlü otomobil firmalarına da üretim yapıyor olmalılar....

öz sermayesi hızlı artıyor arkadaşlar...bunun anlamı bedelsiz potansiyeli yükseliyor...önümüzdeki bir iki yılda artık sırf bedelsiz potansiyeli için bu hisseyi alacak yatırımcılar ortaya çıkacak..tıpkı egeen,konya...v.b bizim için önemli olan ciro ve karın agresif artıyor olması yani büyüyor olmasıdır...

bu tür sermayesi düşük hisselerde hareketler çok sert olur....gördünüz iki ayda 19 dan 55 leri görerek üç katlık bir primi görebildik...yine yapılan baskılar ile de 56 dan 38 i görebildik...38-40 aralığında artık destek oluşmaya başlıyor...bu tür hisselerde maximum fayda sağlayabilmek için sabırlı olmak şart....lazım olmayan sermaye ile uzun süre tutmak lazım...herhangi süpriz olumlu bir gelişmede bu hisse çok kısa sürede büyük primler yapabilecektir...

piyasa bu tür kaliteli ve düşük sermayeli hisseleri seviyor...kolay kolay piyasa bu tür hisseleri sahipsiz bırakmaz...panik yapmadan ve mümkün ise uygun yerlerden takviyeler yaparak uzun vadeli tutmak lazım...

ben tüm ortaklara başarılar diliyorum...bilançoyu da merakla bekliyorum...