Arkadasim uzatma. Koy suraya yazdigim yaziyi. Amma cevirdin ya. Ugrastirtma beni simdi tekrar yazmaya.

Mujdat'in odemesinden bana ne 370 bin lirayi? Okudugunu bile anlamiyorsun. SPK'nin adama cezasi var bilancolarla senelerce oynamis, sahte kalemler koymus, sirketten para kacirmis diye. Yani benim yazdigimin dayanagi var fislenmis sahtekara "sahtekar" derken. Senin onun bunun davasindan mi korkacagim?

Meteak ne cevabi vermis be? Adam kac zamandir agliyor usulsuz borsada atildi diye. SPK'ya, devlete, bilmemneye saldiriyor 2 senedir zaten gozalti pazarinda olan sirket icin. Koydum iste oraya niye borsa kodundan cikarildigini, hangi SPK tuzugune gore cikarildigini aciklamalariyla. 3 sayfa onde.

Koy yazimi hadi.

Alıntı Originally Posted by deniz4837 Yazıyı Oku
666 sana dava açacağımı söylemedim... " dileyen olursa, senden nasıl tazminat alacaklarını" açıklarım, yol gösteririmm, dedim. ama burdakilere, salla dur, kimsenin umurunda değil....son mesajımda da kendilerine dedim..bir tek METEAK sana cevap vermiş.

müjdat kardeşime, toplamda 426 bin, cezadan nasıl yırtacağını 2 cümleden ibaret bi şekilde açıklayan " HUKUK DEHASI ( anılan kişi kendim oluyorum, övünmek gibi olmasın), senle uğraşmaz dava da....

MESUT KEMAL ULU, 3-5 LİRA için senle uğraşmaz da demişim. BAK DAHA ÖNCEDEN YAZDIKLARIM AŞAĞIDA:

3 üncüsü, çok bilmişsin. Şu olursa bu olur falan filan....diyosun , iyi hoşta.....hani o 370 bin törkiş lira var ya....müjdat kardeşim, o parayı kesinlikle ödemez. ödetemezsin... sistemde açık var.

4 üncüsü, mesajın silindi diye üzülme, belki birileri senden şikayetçi olmak ister felan diye, ben o mesajın ekran görüntüsünü aldım. isteyen herkese, senden 5 kuruş dahi para harcamadan, nasıl tazminat alacağını açıklarım...

işin aslı, ben sana, 370 binde kurtulma yolunu, birebir anlatmıştım bu mesajda. savcılığa gitsen, aynen yukarda yazılanlar gerçekleşecekti.

çünkü, güzel kardeşim.... anayasal hakların var. hem senin var, hemde soyadı USLU olan diğer yönetim kurulu üyelerinin var.

" HİÇ KİMSE, KENDİNİ YADA YAKINLARINI ZORA DÜŞÜRÜCÜ BEYANDA BULUNMAYA ZORLANAMAZ"