Sayfa 45/428 İlkİlk ... 3543444546475595145 ... SonSon
Arama sonucu : 3417 madde; 353 - 360 arası.

Konu: VAKFN - Vakıf Finansal Kiralama

1.  Alıntı Originally Posted by tayfur133 Yazıyı Oku
    Nasil bi haber var?

Özel Durum Açıklaması (Genel)
    A+ A-

Özet Bilgi

Şirketimiz Bağlı Ortaklığı Vakıf Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd.Şti.'nin Tasfiye Edilmesi Hakkında
    İlgili Şirketler

İlgili Fonlar

Özel Durum Açıklaması (Genel)

Yapılan Açıklama Güncelleme mi?

Hayır (No)

Yapılan Açıklama Düzeltme mi?

Hayır (No)

Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi

Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı?

Hayır (No)

Bildirim İçeriği
    Açıklamalar

Şirketimiz ile Güneş Sigorta A.Ş.arasında imzalanacak "Yetkili Sigorta Acentelik Sözleşmesi" imzalanmasını takiben, acentelik hizmeti vermeye başladıktan sonra bağlı ortaklığımız olan Vakıf Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd.Şti.'nin tasfiye işlemlerinin başlatılmasına karar verilmiştir.

2. Yorum yapabilecek kimse yokmudur

SM-N910F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. 3,33 acilis

4. benim 5.10 maliyetle hatırı sayılır derecede var ama buralardan vermeyi düşünmüyorum. İsterse 5 sene sonra 5.10 yapsın ama enflasyona kurban gitse de onlara vermem bu fiyatlardan. ytd

5. 1,90 da girip 1,95 te çıktığımız hissede operasyonu büyük yaptılar yeni girecekler dikkatli olsun daha geçen hafta 1,60 lardaydı.kesinlikle kişisel düşüncemdir
    Bu forumda yazdıklarım tamamen şahsi düşüncelerimdir,yazdıklarımdan kesinlikle etkilenmeyiniz,yatırım tavsiyesi olarak düşünmeyiniz

6.  Alıntı Originally Posted by bilalc Yazıyı Oku
    benim 5.10 maliyetle hatırı sayılır derecede var ama buralardan vermeyi düşünmüyorum. İsterse 5 sene sonra 5.10 yapsın ama enflasyona kurban gitse de onlara vermem bu fiyatlardan. ytd
    ne zaman aldınız bu rakama acaba
    Bu forumda yazdıklarım tamamen şahsi düşüncelerimdir,yazdıklarımdan kesinlikle etkilenmeyiniz,yatırım tavsiyesi olarak düşünmeyiniz

7. Alis satis nedir yerinde durmuyo surekli hareketli

8.  Alıntı Originally Posted by tayfur133 Yazıyı Oku
    Alis satis nedir yerinde durmuyo surekli hareketli
    kademeleri iyi alıyor ölü kediyse döner yok operasyon devam ediyorsa yukarı yapar inşallah maliyetiniz yüksek değildir

Sayfa 45/428 İlkİlk ... 3543444546475595145 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •