Anket Sonuçlarını Gör: 2018-2019 Xu100 Tahminleriniz?

Oylayan
159. Bu anket için oy kullanamazsınız
  • 50,000-60,000 ARASI

40 25.16%
  • 40,000-50,000 ARASI

12 7.55%
  • 60,000-70,000 ARASI

84 52.83%
  • 40,000 'den AZ

29 18.24%
Multiple Choice Poll.
Sayfa 82/119 İlkİlk ... 3272808182838492 ... SonSon
Arama sonucu : 950 madde; 649 - 656 arası.

Konu: 2018-2019 ekonomık krizi bekleniyor#borsa neden düşmüyor? Büyük hisse analizleri

1. boşuna 40 000 endeksten mal toplayacam demiyorum
    Kriz demişken ÜLKER demişken söyleyeyim duyduklarımı grup hakkında
    yüklü toptancılara yüklü SPOT mal boşaltmışlar bir toptancı tanıdık 700 000 tl mil mal çekmiş aynı gün kriz çıkar diye 1 000 000 tl ye piyasanın çok altına vermiş
    ####
    daha ne duyduklarım var şirketler hakkında ama söylersek bir çok şirketin tahtası SAVAŞ alanına döner
    zaten 2018 = nostradamus a göre TR ile İRANIN savaşacağı söyleniyor
    DÜN KÜ haberde bunu kanıtladı sanırım : "israil jetleri suriyedeki İRAN üstlerini bombaladı"
    iyice PAZARTESİ DİP açarız artık %10 EKSİ açılış olur mu bilinmez 2003 ten bu yana böyle açılışlar görmedik ama belli olamz
    ben FULL shortum zaten dünya KRİZİ kehanetlerine göre "2021 yılı tüm dünya için 1929dan günümüze görülmüş en kötü kriz olacak"
    bunu söyleyen onca araştırmacı üldürüldü veya kaza geçirip susturuldu youtubedan videoları EKLEMEDİM Mİ?

bi GRAFİK teknik daha çalıştım bugün daha bitmedi bitince PAYLAŞIRIM 2018 EKİM sonlarına KADAR 72 000 endeks gösteriyor
    oradan TEPKİ 2020 de bir kez 45 000 a kdar dokunacak ENDEKS 2021 de ise ikincil kez dokunacak bu kez daha düşüklere dokunabilir.
    şuan benim için HER yükseliş SHORT fırsatı
    "temettü hissesiymiş bilmem neymiş dinlemem ancak SON bir sert yükseliş yaptıramazlar artık SP500 de gibi geliyor bizde ise halen bir 123 000 teknik sevviyesi gösterilebilir bunu zaten yazdım dedim ki üst seviyeye dokundurmadan düşürebilirler dediğim gibi de olacak sanırım durmadan düşüş"

bankalar karlarını arttırdı ama nasıl z? hiç araştırdınız mı? GYO lar kime göre neye göre öz varlıklarını ARTI yazıp vatandaşı yanıltır?

İLK GYO lar batacak çünkü NAKİTLERİ yok
    bakın mesela OZGYO kasa BOŞŞŞ ama vatandaşa en çok itelenmiş hisse
    aynı yaveri var birde bunun OZKGY durumu aynı.en çok DÖVİZ borcu olan GYO lar aynı zamanda bunlar
    bunların yanında döviz ile kazanan GYO lar yok mu? RYGYO gibi aLGYO gibi
    veya comdo gibi döviz ile kazanan şirketler EĞEr ki dolar bazında gelirleri düşmezse primlenir

######
    FAİZLER yükseltillirse geçen yükseldi yine bakın eşittir HIZLI düşüş sinyalidir bunlar satacak adam bulamazsınız
    şuan 2018 mart diyelim düz hesap 2021 marta kadar 3 YIL var 3 yılda
    neyiniz varsa yoksa ALTIN en kötü biraz döviz biraz vadeli TL biraz ALTIN (altın ve dövizler kesinlikle BANKAYA konulmamalı size karşı pozisyon ALIYORLAR biliyorsunuz)
    2021 beklenmeli 50 000 puan altında FULL mala girilir 2021 den sonraki 5 YILDA 10misline satılır ancak unutmayın ALTIN da 2023-2024 te REKOR kıracak 1 ons =2300 dolar ile 2600 dolar arasına fırlayacak DOLAR da 2024de 9,5tl olursa TL bbazında 6 misli den fazla kardasınız demektir.

####
    daha önce söyledim 2000 yılı yazına göre ALTININ TL bazında 32 misli GETİRİ yapacağını size 2000 yazında söylesem bana kim inanır dı?

####
    ancak grrafikler öyle söylemiyor uçacak belki 10 misli getiri yapacak
    2016 yılında TÜRK hane halkı 5 milyar dolarlık ALTIN almışken
    2017 yılında türk halkı neden 15 milyar dolarlık ALTIN alıyor biliyor musunuz?
    anlatmadık mı bunları?
    ####
    petrol düşecek dedim düşmeye başlamadı mı? unutmayın teknik ile görüyoruz biz bunları ne olacağını
    şimdi bakın 57 dolar ile 50 dolarlara kadar düşmeli ancak 4 ay sonra RALLİ ye devam 68-72 doları geçerse üstler BOŞ
    2021de 200 dolar VARİL olmalı ki KRİZ körüklensin
    hadi bakalım bunu kim söyler bu kadar sağlam tahminleri kimin tutuyor?
    ####
    BORSA grafiğim hazır olsun paylaşırım.

2. sevgili admin. Ersoydelta hangi ulkeden yazıyor? Detay vermesenizde Turkiye içi mi dışı mı? bu bile yeterli.

Tesekkürler

GYO lar kime göre neye göre öz varlıklarını ARTI yazıp vatandaşı yanıltır?
    İLK GYO lar batacak çünkü NAKİTLERİ yok
    bakın mesela OZGYO kasa BOŞŞŞ ama vatandaşa en çok itelenmiş hisse
    aynı yaveri var birde bunun OZKGY durumu aynı.en çok DÖVİZ borcu olan GYO lar aynı zamanda bunlar
    bunların yanında döviz ile kazanan GYO lar yok mu? RYGYO gibi aLGYO gibi
    veya comdo gibi döviz ile kazanan şirketler EĞEr ki dolar bazında gelirleri düşmezse primlenir
    ######

GYO'lar konusunda hakli olma ihtimaliniz yuksek cunku emlak piyasasinda ciddi bir fiyat balonu, arz fazlasi var ustune gyo'lar asiri borclu durumdalar.

Ama KÖRFEZ GYO gibi hic borcu olmayan ve belli projeler icin guzel arsa parselleyen , devremulk tarzi alternatif projeler yaratan ve su anki fiyati ile bedava islem gorenleri de es gecmemek lazim !!!! secici olunursa guzel pozisyonlar hala var yani

ikinci konu Turkiye'nin savasmasi konusu !!! sizi tarihi tekrar okumaniz konusunda uyarmistim ama siz yine dikkate almamissiniz hala mason, bielderberg ve tapinakcilarin hikayelerine inanmayi ve aktarmayi tercih ediyorsunuz

Su kadarini soyleyeyim biz burdayiz, ulkemizdeyiz. biz savasiriz bizim genlerimizde bu var sikinti yok. "ülkemiz icin ölmek bize şereftir" bu para pul gibi degersiz seyler ile olculemez bir degerdir.(siz yurtdisinda genlerinizi kaybetmis olabilirsiniz)

Ama şunu soyleyeyim biz Türkler savaşirsak, dünyada ki hiç bir ülkedeki hiç bir insan rahat uyuyamaz bunu da unutma. bir gece ansizin gelebiliriz 😊😊😊 bunu da koseye not et sn. ersoydelta

# yatırım tavsiyesi değildir #

4.  Alıntı Originally Posted by De Morgan's Yazıyı Oku
    Ben, sen kaldıraç aç ve kazan diye soyledim. Dolar, ulke savasa giriyor bu durumda bile 4 lere gelemiyorsa nasil 4.21 olacak acaba. Destekli atalim lutfen. 3.84 hareketi satis firsatiydi.

LG-H525 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    essak mi diyon tassak mi geciyon abi?

5. Bende ne yiyip içiyo çok merak ediyorum..bu kafayı bigün yaşamak isterdim
    ADEL/TTRAK/ÇİMSA/TOFAŞ/AKSA/BRSAN/PETUN/INDES. /BRİSA/ARÇELİK/EREĞLİ/TÜPRAŞ/FORD OTOSAN/SODA

ErsoyDelta sen sole bi koseye gel, ekonomi dersi anlatalim.Hic bir temeli kaynagi olmayan yorum yazmissiniz.Poset cay gibi.Temeli saglam birsey yazki, tatmin olalim.Kriz gelirmi/ Elbette gelebilir.Senin anlattigin tarzda farklilikta rakamlarda asla !
    Ne ictiniz siz yahu?
    2023 sonu Bist 8000?

7. GYO konusu bile bizi krize sokmaya yeterli.
    savaşalım ben savaşmayalım demiyorum ben İÇ siyaset ile iş yapmıyorum
    GLOBAL yönetenler YAP demiş ki yapıyoruz yoksa biz kim savaş kim kime kafatutuyoruz? printerdan para basan ve bunu silah zoruyla bizlere dayatan güçlere mi? bugün bir HABER izledim terörist bir grubu DRONE ile izliyoruz ve merkezlerini patlatmışız YIL 2018
    bunu 1990 da yapsak grur duyacamda
    yıl 2018 ve Cebimizde 2000 yılının PC lerinden daha güçlü CEP telefonları taşırken afedersiniz ama cebimizdeki kimliğe uydudan bir sinyal gönderilince GPS konumuzu 3metre bile yanılmadan bulabilecek hatta nerdeyiz ne yapıyoruz X-ray ile izlenebilecek teknolojiler olduğunda bunlarla grur duyulur mu bilinmez SADECE oradaki o terörist geçinen PARALI askerlere printerdan BASTIĞI kağıdı verip "merkezinizde LASTİK yakın ki drone lar sizi göremesin diye akıl veren (merkezlerinin konumunu bildiyor adamlar sanki gel burda yaktık burayı bombala diye) ve piyonları fillere ezdiren izhniyeti " kutluyorum birde bunu haber yapıp vatandaş gözünde ne tür bir etki bıraktıklarını zanneden zeka küpü medyayı kutluyorum.
    daha ne diyim.
    biz bunları YAZIYORUZ adamlar bizim ekonomi yazılarımızı okumak yerine ERSOYDELTA nın adresini istiyor? ben vereyim adresimi özelden buyur gel .artık ne yapacaksan? kısaca adres istiyorsan biraz kitap oku mantık yürüt ve beni kendi silahımla vur yoksa alt tarafı beni yok edersin ama benim fikirlerim sonsuza kadr yaşar.
    ####

####
    dua edin ki GLOBAL yönetenlerin tarafında değilim onların tarafına geçersem ben senin adresini buradan yazardım ardından kazaya falan kurban giderdin.

http://www.hisse.net/topluluk/showth...32#post1652832

http://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=4535

http://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=4281

Baştan sona okuyun ki dünya düşünceleriniz gelişsin.birşeyler kapın düz mantık ile gitmeyin köle olmayın.
    http://www.hisse.net/topluluk/showth...32#post1652832
    http://www.hisse.net/topluluk/showth...35#post1692535
    http://www.hisse.net/topluluk/showth...07#post1692807

http://www.hisse.net/topluluk/showth...86#post1706986
    Son düzenleme : ERSOYDELTA; 13-02-2018 saat: 22:02.

8. DEtaylıdan
    bir KARE resim.
    ####
    3 adet forumu baştan sona okumanız gerekli

####
    bu zamanda en bilindik gazete bile satılıktır bunu unutmayın.
    MEDYA sektörü sadece GLOBAL yönetenlerin AFİŞ panosudur.REKLAMI asar sonra kaldırır.ve hedefte daima vatandaş vardır
    ancak bunu sokaktaki insana anlatamazsınız çünkü sizi anlamayacak kadar saftır ve sisteme o kadar bağlıdır ki siz bilincinizle belki onun için bir tehdit görülebilirsiniz onun beyninde.
    ####

Sayfa 82/119 İlkİlk ... 3272808182838492 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •