Special Days Image
Sayfa 368/988 İlkİlk ... 268318358366367368369370378418468868 ... SonSon
Arama sonucu : 7900 madde; 2,937 - 2,944 arası.

Konu: PARSN - Parsan

1. Sosyal medyada pendık arsası bıle piyasa degerı kadar eder..
    Yok efendım ukraynada parsan sahıbı gurıs holdıng cok etkılımıs ukrayna ıle yapılan savunma sanayı anlasmasına gore bur takım ısler parsana verılebılırmıs
    Yerlı ve mıllı tank mptor ve dıslısı..
    Yok efendım yerlı ve mıllı savas ucagı parcaları

Sıha motoru ve fuze sıstem parçalarını parsan uretebılırmıs..
    Dıye ufurup duruyorlar son zamanlarda sağda solda

Bende kandım bunlara 27 lıradan aldım ,Almaz olaydım.. aldığım güne lanet olsun diyen nice yorumlar var..

Parsan kım ucak parcası yapmak kım ama teknik olarak benimde ilgimi çekmeye başladı takibe alalım bakalım

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul-Rize
    Gönderi
    2,118
    Sn.Tasovalı05..

Parsan.ı 27.tl.den aldım diye yazmışsınız.
    Hissenin grafiğine baktım. En yüksek fiatı 28.Eylül.de 24.41.tl. olarak görmüş görünüyor./Bilgine...

3. Patlat bedelli parsan işimize gücümüze bakalım.Borçları temizler yolumuza devam ederiz

4.  Alıntı Originally Posted by kagula27 Yazıyı Oku
    Patlat bedelli parsan işimize gücümüze bakalım.Borçları temizler yolumuza devam ederiz
    Herşeyi bizden bekleme.En çok bedelli sana yakışır

5. Herkes kar rakamına odaklanarak iyi bir bilanço açıkladığını söyledi ama otomotiv şirketlerinin aksine çok kötü bir 3. çeyrek bilançosu açıkladı. İlk iki çeyrekte sırası ile 43 ve 35 milyon olan FAVÖK bu çeyrekte sadece 2 milyon geldi. Bu kadar düşük bir FAVÖK rakamı belki 10 yıl önce olmuştur.

6.  Alıntı Originally Posted by tasovali05 Yazıyı Oku
    Sosyal medyada pendık arsası bıle piyasa degerı kadar eder..
    Yok efendım ukraynada parsan sahıbı gurıs holdıng cok etkılımıs ukrayna ıle yapılan savunma sanayı anlasmasına gore bur takım ısler parsana verılebılırmıs
    Yerlı ve mıllı tank mptor ve dıslısı..
    Yok efendım yerlı ve mıllı savas ucagı parcaları

Sıha motoru ve fuze sıstem parçalarını parsan uretebılırmıs..
    Dıye ufurup duruyorlar son zamanlarda sağda solda

Bende kandım bunlara 27 lıradan aldım ,Almaz olaydım.. aldığım güne lanet olsun diyen nice yorumlar var..

Parsan kım ucak parcası yapmak kım ama teknik olarak benimde ilgimi çekmeye başladı takibe alalım bakalım
    Bilanço ve faaliyet raporlarını okursanız sorularınızın cevabı orada zaten var.
    1)Arazi ve arsalar kalemindeki rakamın büyüklüğünü ve piyasa değerine oranını görürsünüz.
    2)Patronun Ukrayna ilişkileri falan,parsan üretiminin %85 ini zaten ihraç ediyor.Özellikle Avrupa ülkelerine.
    3)Motor üretimine atıfta bulunmuşsunuz ;Parsanın işi motor üretmek değil ama motorun parçalarını üretir satışların 1/5 i motor parçası üretimidir.İstese motoru da kolayca üretebilir grup şirketi döktaş bloku parsan ve omtaşta krank piston benzeri parçaları zaten üretiyorlar.
    4)Savunma sanayisine omtaş üzerinden ciddi üretim devam ediyor.
    5)Havacılık ve uçak parçaları;bunlar simgesel üretimlerdir geçmişte boing ve skorsky parçaları üretmişliği vardı.Şimdide yapılan araştırma ve geliştirme faaliyetleri kısmını okursanız detaylı bilginiz olur.Orada bahsedilen turboşaft motoru ana mili üçak motoru parçasıdır.Ti6-4 malzeme üzerine yapılan çalışmalarda tamamen uçak parçalarıdır.Zaten bu malzeme tıbbi protezler ve havacılıkta kullanılan titanyum alaşımlı yüksek mukavemetli bir malzemedir.
    Duyduğun şeyler kimsenin üfürmesi falan değil gerçekler.
    Şirket en az % 400 bedelli sermaye artırımı yapmadan beklenen güzel bilançoların gelmesi zor görünüyor.300 milyon nakit sermaye katkısı ve % 30 satış artışı birlikte devam ederse 3-5 yol içinde finansal borç ödenebilir.Bu durumda şirketin değerini rahatlıkla 5 katına çıkarır.Aksi durumda borcun bitmesi 10 yılı bulabilir.
    Selamlar.

7.  Alıntı Originally Posted by y.arslan Yazıyı Oku
    Bilanço ve faaliyet raporlarını okursanız sorularınızın cevabı orada zaten var.
    1)Arazi ve arsalar kalemindeki rakamın büyüklüğünü ve piyasa değerine oranını görürsünüz.
    2)Patronun Ukrayna ilişkileri falan,parsan üretiminin %85 ini zaten ihraç ediyor.Özellikle Avrupa ülkelerine.
    3)Motor üretimine atıfta bulunmuşsunuz ;Parsanın işi motor üretmek değil ama motorun parçalarını üretir satışların 1/5 i motor parçası üretimidir.İstese motoru da kolayca üretebilir grup şirketi döktaş bloku parsan ve omtaşta krank piston benzeri parçaları zaten üretiyorlar.
    4)Savunma sanayisine omtaş üzerinden ciddi üretim devam ediyor.
    5)Havacılık ve uçak parçaları;bunlar simgesel üretimlerdir geçmişte boing ve skorsky parçaları üretmişliği vardı.Şimdide yapılan araştırma ve geliştirme faaliyetleri kısmını okursanız detaylı bilginiz olur.Orada bahsedilen turboşaft motoru ana mili üçak motoru parçasıdır.Ti6-4 malzeme üzerine yapılan çalışmalarda tamamen uçak parçalarıdır.Zaten bu malzeme tıbbi protezler ve havacılıkta kullanılan titanyum alaşımlı yüksek mukavemetli bir malzemedir.
    Duyduğun şeyler kimsenin üfürmesi falan değil gerçekler.
    Şirket en az % 400 bedelli sermaye artırımı yapmadan beklenen güzel bilançoların gelmesi zor görünüyor.300 milyon nakit sermaye katkısı ve % 30 satış artışı birlikte devam ederse 3-5 yol içinde finansal borç ödenebilir.Bu durumda şirketin değerini rahatlıkla 5 katına çıkarır.Aksi durumda borcun bitmesi 10 yılı bulabilir.
    Selamlar.
    Bu şirket asla bedelli vermez bunu yazın bir yere çünkü yatırım yaparken istese bedelli yapar para toplardı ama krediyi seçti millete lot vermemek için ve uzun vadede borçların bitmesini bekleyip pastanın tamamını yalnız yemek istiyor bence durum bu.

8. Ödeme planına göre 5 yıl vade var fakat borçlar euro her bilançoda borç artıyor ettiği karda belli nasıl ödeyecek bende merak ediyorum herhalde 10 yıl sürer 🤔

Sayfa 368/988 İlkİlk ... 268318358366367368369370378418468868 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •