Sayfa 168/388 ÝlkÝlk ... 68118158166167168169170178218268 ... SonSon
Arama sonucu : 3101 madde; 1,337 - 1,344 arasý.

Konu: CANTE - Çan2 Termik A.Þ.

1. Benim yazdýklarýma Aktroll diyenlerin de yazdýklarýný siler misiniz lütfen? Tüm bu mesajlar o yüzden oldu...
     Alýntý Originally Posted by MedwiG Yazýyý Oku
    Son kez uyarmýþ olayým .. Atatürk ‘e laf etmeyi býrakýn ve hisse baþlýðýnda bu konuyu kapatýn ..
    Dil aslandýr, yatar eþikte...

2. Cante ile alakalý olarak, buradaki çok tecrübeli arkadaþlarýn düþüncelerine katýlýyorum. Sonucu görmek için sabýrlý olmak gerekiyor. Bendeki miktar umursayacaðým bir para deðil ama en baþtan beri meraktan tutuyorum...
    Dil aslandýr, yatar eþikte...

3.  Alýntý Originally Posted by Chetuo Yazýyý Oku
    Bildiðin tarih ilkokul kitaplarýndan. Lütfen araþtýr...
    Merak etme hocam etrafýmda senin gibi araþtýrmadan,gizli,ozelll bilgi diye yutan veya yutmaya hazýr kitlenin içinde Okuyarak öðrendim ben gerçekleri. Atatürk'ü sevmek okuyarak edindiðim en güzel þey; tavsiye ederim . Mondrosun þartlarýný birkaç kez daha okumak gerek vaziyeti anlamak için eðer samimiyet varsa. Yoksa ne desek boþ hocam. Saygýlar selamlar.

4.  Alýntý Originally Posted by anifa Yazýyý Oku
    Twiter da yaziyor
    Ali .. cagatay
    Secimden sonra devler elindeki enerji sirketlerini satacakmis
    Auf da kalkip devlet susbansiyonu da kalkinca okkali zam %50 %100 arasi elektige zam gelecekmis..

Bu nasil etkiler lanet canteyi

https://twitter.com/AliCaatay/status...h6VvSjSdQ&s=19

SM-G990E cihazýmdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bu þekilde cikacaksak hiç cikmayalim(( Valla insanlar aldýðý için mi hisseye aþýk mý olmuþlar bilemiyorum herkes þöyle iyi böyle nefis diyor, ben aylardýr fena zarardayim bu hissede, enflasyon uçmuþ,güzellik nerede göremedim Ýnþallah hareket gelir, Cuma yarýsýný boþalttým ben de caným sýkýldý ( denecek ki amaç bu, valla aylar önce 26-30 arasý satan dostlarým da oldu , onlar da döküldü güya sanki satýnca bir daha alamýyoruz Ýns bir cikaydi þu hisse, goreydik bi

5. Arap seviciliði yapanlar; O parasýný çok sevdiðiniz araplar 1. Cihan savaþýnda
    arap çöllerinde ingiliz ajanlarý ile birlik olup
    bugün savunduðunuz Osmalý yý yýkma peþindeydiler.

BUGÜN BU ÜLKEDE YAÞIYORSANIZ
    M.K .ATATÜRK' ÜN VE ONUN YANINDA DURAN KOMUTAN VE TÜRK HALKLARININ
    (BENÝM EN BÜYÜK ESERÝM CUMHURÝYET'TÝR) SAYESÝNDEDÝR.
    ONUN SAVAÞTIÐI ÜLKERÝN LÝDER VE KOMUTANLARININ ONUN HAKKINDA NE DEDÝKLERÝ OKU,
    O ZAMAN ANLARSIN BELKÝM KIYMETÝNÝ.

Bu tip tartýþmalarýda burada açmayýn.
    Varsa hisseyle ilgili görüþleriniz onlarý yazýn,sayfayý kirletmeyin.

6. Konu baþka yerlere gidiyor sanki... Memlekete bir zerre faydasý olmayanlarýn ..ülke için cepheden cepheye kosanlara laf etmeye hakký yok..gereksiz tartýþmaya da.gerek yok.. herkesin kýrmýzý çizgisi var.
    Hisse ise mevzu hisse konuþalým....

7. Burada hisse ile ilgili paylaþýmlarda bulunursak tüm izleyenler için iyi olacaktýr. Irkçýlýk yapýlacak yer olmamalý, medeniyetimizde ýrkçýlýk asla olmamýþtýr.

8. Endeks düþerken endeks bahanemizdi endeks zirvesinden yüzde 10 aþaðýda. Ya biz...Endeksten bari negatif ayrýþma artýk yav. Bu tahsisli olayý mal kilitlenmek için mi kullandildi o gunn 19.5 civarý çok alan oldu

Sayfa 168/388 ÝlkÝlk ... 68118158166167168169170178218268 ... SonSon

Yer Ýmleri

Yer Ýmleri

Gönderi Kurallarý

• Yeni konu açamazsýnýz
  • Konulara cevap yazamazsýnýz
  • Yazýlara ek gönderemezsiniz
  • Yazýlarýnýzý deðiþtiremezsiniz
  •