Sayfa 256/877 İlkİlk ... 156206246254255256257258266306356756 ... SonSon
Arama sonucu : 7011 madde; 2,041 - 2,048 arası.

Konu: ULKER - Ülker Bisküvi

1. Yönetim bu ülke mercilerine devlete kurumlara sahtekâr imasinda bulunulmasına musade etmemeli...

2.  Alıntı Originally Posted by kingsailor Yazıyı Oku
    Yönetim bu ülke mercilerine devlete kurumlara sahtekâr imasinda bulunulmasına musade etmemeli...
    Arkadaşlar lütfen yinetime bildirmde bulunun...ben bulundum.....sahis ulke mercilerine sahtekarliga ortak oluyorlar, imasinda bulunuyor....kimse devletimize sahtekâr diyemez......

Şikayet edelim...

3. Kendi bilgisizligini devlete sahtekâr diyerek aklamaya çalışıyor

4.  Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    ...Bünyelerinde katılan diğer markalar ile ilgili ise Murat Ülker, “10 yıl önce McVitie'sâ€â•i 3,5 milyar dolara almıştık. Bugünkü değeri 6 milyar dolar. Çünkü büyüdü, gelişti....
    https://www.ekonomim.com/ekonomi/dev...-haberi-728553

..demiş zat-ı muhterem.
    --bu devirde bilgiye ulaşmak artık çocuk oyuncağı iken böyle büyük lafları nasıl söyleyebiliyor....

--tablo aşağıda.. büyümüş mü?...yoksa küçülmüş mü??...--manipülasyon mücadelesi veren çok dürüst arkadaşların diyecekleri bir şey vardır umarım...
    100 kere yazdı bunu arkadaşlar....tek bir seyi 100 kere yazmamasi konusunda yönetici uyardi.... şikayet edelim hepberaber

5.  Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    --Bu konu burada bir kaç kez gündeme geldi...yeniden hatırlatmak da fayda var...

Neden....burdakiler salak mi....geri zekali mi...hafiasi yok mu.....sen kim sin ki birsey hatırlatıyorsun .......cok mu zekisin.....

Hatirlanmasi gerkenleri yatırımcı hatırlar....sana ihtiyacı yok yatırımcının.....senden öğrenecek degil neyi hatirlayacagini

6.  Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    --UK-PLADİS in gidişatı...

Yazdin daha önce

7.  Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    --bahane değil...gerçekler...
    Yaa sen haftaya cumartesi ne kadar gene yazma. Sen yokken forum çok iyiydi. Gene karmancorma yaptın gitti forumu ya. Hadi git işine

8. Ayni bilgiyi devamlı yazmamasi konusinda sahis uyarildi.....ama devam ediyor...tum katılımcılar şikayet etsin lütfen....

Ayrica devlet kurumlarını sahtekarlikla suçluyor... şikayet metninine yazalim litfen

Sayfa 256/877 İlkİlk ... 156206246254255256257258266306356756 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •