Sayfa 10/503 İlkİlk ... 891011122060110 ... SonSon
Arama sonucu : 4023 madde; 73 - 80 arası.

Konu: RTALB - RTA Laboratuarları

1.  Alıntı Originally Posted by moonglow61 Yazıyı Oku
    Geçen hafta bugün Angen ve RTA aynı fiyattan kapnış yapmıştı 22.42..Şimdi RTA yine o fiyatlarda Angen 24.10...Bize mesaj mı verdiler alamadık.Biri taze gül goncası diğeri biraz yıpranmış gül kurusu...Geçemedik gül goncasına..Kaldık kurumuş dikenli gülle.
    Adamlar full ihracat çalışıyorken, kurlar bu düzeydeyken gittik sırf A1 Capital arzı beklentisine bu ş.e.refsizin kağıdında takıldık kaldık. Kendim ettim kendim buldum.

Geçen yıldan bu yana herkes dönüyor dolaşıyor aynı şeyleri yazıyor.

İsmail bey ile görüştüm bu sipariş bilgisi neden gelmiyor diye. Yatırımcı ilişkileri olarak bize siparişle ilgili bilgi gelse anında veririz demekki yok dedi, resmen...

2. SPK denen kurumdan bugün de onay gelmezse, artık durum iyice netleşecek kafamda. Çökecekler bu şirkete...Hatta belki de çöktüler.

3.  Alıntı Originally Posted by Hissedarxd Yazıyı Oku
    SPK denen kurumdan bugün de onay gelmezse, artık durum iyice netleşecek kafamda. Çökecekler bu şirkete...Hatta belki de çöktüler.
    Kım çökecek abı, yıne başladın karnından konuşmaya ?

4. spk sermaye artırım kararı alalı 59 gun spk ya basvuralı bugun 53 gun olmuş. ayıptır be.. spk yıda mı etkılıyorsunuz, bu onay nıye gelmıyor. ne arastırılıyor ?

5. Birde bakıyoruz SPK dan A1' ın halka arz onayı ve sermaye artırım onayı bılıkte gelıyormuş. arz fıatıda belırlenmıs bır spk bultenı gelırse hıc sasırmayacagım. cunku basvuru bılgısı bır muammma. halka arz ıcın basvurulmus anlamıda cıkabılır.

6. Yalnız Siemens ne pişman olmuştur bu işe girdiğine..Adamlar kurumsal çalışma kültüründen geliyor.Ne gülüyorlardır halimize.

7. RTA'ya çökmüşler mi?

Siz burada böyle yazıyorsunuz ya, iki gün sonra forumlarda RTA batmış iflas etmiş on paraya devretmişler diye yazmaya başlarlar.

Siz de dönüp dolaşır yazılanları okudukça kendi sözlerinize inanmaya başlarsınız. Bir ayarınız yok. Ne oldu o güzel haberlere.?

Rezillik diz boyu, nerden bulaştıysam bu kağıda..

Ytd..

8. Durumumuz çok vahim, RTA'nın ketumluğu çenemize vurmuş: Kottan atılma korkusu yaşıyoruz, patron yurt dışına kaçacak mı diye korkuyoruz..

Çöldeki bedevi ile kutup ayısı hikayesine döndü işimiz. Sigaranın birisini söndürüp diğerini yakıyorum. Borsa rekor üzerine rekor tazeliyor. Biz neler konuşuyoruz. Pandemi var diyenin ağzına kürekle vurasım geliyor..

Bu işin sonunu çok merak ediyorum, yazık; yazık bize..

Ytd..

Sayfa 10/503 İlkİlk ... 891011122060110 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •