Sayfa 10/563 İlkİlk ... 891011122060110510 ... SonSon
Arama sonucu : 4501 madde; 73 - 80 arası.

Konu: GLRYH - Güler Yatırım Holding

1. Takas tukaş işlemez burdA

2.  Alıntı Originally Posted by Hunter_sipek Yazıyı Oku
    Takas tukaş işlemez burdA
    Hunter hocam gelecek vaad ediyor mu yoksa bana mı öyle geliyor
    Mutluluk uzun dönemde dengeye gelecektir .

3. parlak parlak
    Bu forumda yazdığım yazılar yatırım tavsiyesi içermemektedir.Yazdığım yazıdaki ifadelerden etkilenip de yatırım yapan veya yaptığı yatırımdan vazgeçen kişilerin hareketlerinden sorumlu değilim.Tüm yazılarım paylaşım,sohbet ve geyikten ibarettir...

4. Geçen 30 üzeri mal boşaltmıştım dayanamadım yine daldım 25 lerden yine boşalttım 35 lerden Güler benim 6 aylık dostum.gelecek vaat eder mi bilinmez yaptığı hareketler ölçüsünde bişeyler söylenebilir ama çok güvenli bir dost olduğunu söyleyemem

5. Dikkat

Çok manyak hareketleri vardır bir saaatte verdiği yüzde yirmiyi alabilir öyle kaypak yapısı vardır

6. 2 gün kıvrandırdı,bugün güldürdü,verdim gitti ama gözümün önünde duracak,hareketlerini beğendim bunun
    Bu forumda yazdığım yazılar yatırım tavsiyesi içermemektedir.Yazdığım yazıdaki ifadelerden etkilenip de yatırım yapan veya yaptığı yatırımdan vazgeçen kişilerin hareketlerinden sorumlu değilim.Tüm yazılarım paylaşım,sohbet ve geyikten ibarettir...

7.  Alıntı Originally Posted by philosopher Yazıyı Oku
    2 gün kıvrandırdı,bugün güldürdü,verdim gitti ama gözümün önünde duracak,hareketlerini beğendim bunun
    Bu kağıdı alışta şöyle bi yüzde on önbelleğe haşır diye girdimi yaşadığım duyguları yazarsam heralde uzaklaştırma alırım bu topikten

8. Güzel mal dağıtıyor spek

Sayfa 10/563 İlkİlk ... 891011122060110510 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •