Sayfa 10/540 İlkİlk ... 891011122060110510 ... SonSon
Arama sonucu : 4314 madde; 73 - 80 arası.

Konu: ULUSE - Ulusoy Elektrik

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    çanakkale-kocaeli
    Gönderi
    148
    Mobil trafo imalatı ve montaj işlemleri
    için bahsi geçen tüm konular detaylı şekilde
    değerlendirilmediler. Ulusoy Elektrik
    olarak üretim aşamalarımız proje şartnamesi,
    müşteri özel istekleri, trafo gücü,
    üzerinde bulunduracağı gaz yalıtımlı,
    hava yalıtımlı veya metal clad hücre özellikleri,
    enerji kablo çapları ve makaraları,
    iç ihtiyaç trafosu, AG-DC panolar, batarya
    grupları gibi tüm konuların değerlendirilmesi
    ile başlamaktadır. Bu değerlendirmeler
    sonrası yapılacak treyler, römork vs.
    taşı- ma ekipmanlarının boyut
    ölçüleri ve taşıma
    k a p a s i t e s i n i
    belirlem
    e k -
    tedir. Bu süreç
    zahmetli ve zor bir süreç
    olduğundan, disiplinli ve planlı çalışma
    gerektirmektedir. Çünkü bir trafo
    merkezinin tam hazır olması demek, 5
    aylık disiplinli bir çalışma demektedir.
    Örneğin 20 MVA bir trafo tek başına 31
    ton gelmektedir.
    Bu artan isteklere cevap verebilmek ve
    çözüm üretmek için Ulusoy Elektrik
    A.Ş ailesi olarak güçlü, deneyimli ve
    kaliteli üretim anlayışımız ile bu pazarın
    öncülerinden olmaya devam edeceğiz.

Özetle şunu söyleyebiliriz
    ki; Devamlı büyüyen enerji
    sektöründe mobil merkezler
    hızla kullanılmaya başlanmıştır.
    İlerleyen yıllarda artan ihtiyaç,
    problemlere hızlı çözüm ve
    servis kolaylığı bakımından
    mobil trafoların önemi daha da
    artacaktır.
    Ziya BOZOĞLU
    AR-GE Tasarım Uzmanı

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    çanakkale-kocaeli
    Gönderi
    148
    Ulusoy Elektrik olarak transformatör
    üretiminde ön planda tuttuğumuz
    kalite anlayışımızı hem yurtiçi hem de
    yurtdışı şartnameler gereği birden fazla
    kısa devre dayanım test rapor ve sertifikalarımız
    ile kanıtladık.

En son olarak 630 kVA 11/0,415 kV
    ve 1500 kVA 33/0,415 kV trafolarımız
    Kema laboratuvarlarında 9 asimetrik+
    3 sn simetrik kısa devre dayanım deneyine
    tabi tutulmuş ve testleri başarı ile
    tamamlanmıştır.
    Samet BALCI
    Elektrik-Elektronik Mühendisi

ARGE NEDEN ÖNEMLİDİR ANLAMAYAN KALDIMI ?
    YILLIK DÜNYA İŞ OLANAĞININ 22 MİLYAR EURO OLDUĞU DÜNYA DA 10 YIL İÇİNDE % 5 İNE TALİBİZ, YURT İÇİNİ İSE DIŞARIYA KAPATIYOR. YURT İÇİ VE SAVUNMA SANAYİ YAPTIĞI YATIRIMLARI HERGÜN GERÇEKLEŞEN SERTİFİKALARLA ÜRÜN YELPAZESİYLE ELE GEÇİRİYOR.
    ilk çeyrek karı 15.000.000 civarı veya üstü gelirse , 2016 son çeyrek bilançosunu 2017 YILLIK KARI OLARAK GÖRÜRÜZ.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    çanakkale-kocaeli
    Gönderi
    148
    Bu günlük yeter değil mi ?

4. inşallah hak ettiği yeri bi gün bulur buraları hak etmiyor ama yapcak bişey yok beklemekkten başka

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    çanakkale-kocaeli
    Gönderi
    148
    BURADA PAYLAŞACAĞIM ŞİRKET YEDAŞ
    Yedaş ; 2011 yılından bu yana Samsun, Ordu, Çorum, Sinop ve Amasya illerinde yaklaşık 3 milyon müşteriye hizmer veriyor.
    2016-2020 yılları arasında; 827 Milyon TL değerinde şebeke, 129 Milyon TL teknoloji ve diğer alanlara yatırım olmak üzere toplam 956 Milyon TL yatırım hayata geçirmeyi planlıyor.
    Dağıtım şirketi olarak düzenlenen bir faaliyet gerçekleştiriyor.teknik şartnamelere uygun, istenen ürün ve sistem kalite belgelen-dirmeleri tamamlanmış ürünler olması halinde yerli ürünleri tercih eder.Bunun dolaylı da olsa bir sosyal sorumluluk olduğuna inanıyor.Yerli teknoloji ve sanayinin gelişmesi, mühendislik ve üretim bilgi birikiminin olması, ve buna onların da katkısının olması ancak gurur verir ve sevindirir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    çanakkale-kocaeli
    Gönderi
    148
    Ulusoy Elektrik Ar-Ge çalışmaları ile ilgili bilgi
    Ar-Ge merkezi olarak Türkiye ye ithal edilen yabancı sermaye kaynaklı ürünlerin yerli dizayn ve üretimi gerçekleştirerek hem Türkiye pazarındaki yerli ürün oranını arttırmayı hedefliyor, bir sonraki aşamada da yerli ürünlerimizin ihracatını sağlayarak günümüz teknolojisini yakalamış olan Ulusoy Elektrik ürünlerinin tüm Dünya ya yayılmasını sağlıyor.
    SF6 tip kesicinin
    yerine geçecek olan embedded tip vakum kesici. Bu ürünün tüm ön çalışmalarını 2016 yılı içerisinde tamamladık, 2017 yılı içerisinde ise seri üretime başlayacağız. Bu ürünün seri üretimine başlamamız ile birlikte Dünya da ve Türkiye de rekabet gücümüz ciddi oranda artmış olacak. Çünkü bu ürün özellikle yabancı rakiplerimizin en önemli ürünlerinden birisi ve biz bunu Türkiye de ilk kez %100 Türk mühendisliği ile Ulusoy Elektrik markası altında üretmiş olacağız.
    geçtiğimiz yıllarda ürün yelpazemize kattığımız modern kesici sınıfındaki vakum kesicilerimizinseri imalatına başlanmıştır.
    ilk mobil Köşk merkezi projelerimiz de gerçekleşmiş ve pazara sunulmuştur.
    Ring Main Unit (RMU) ürünlerimiz de pazarımızın talepleri karşılanmış
    olup yeni pazarlara yelken açmak adına 17.5 kV RMU ve modernize edilmiş sistemler üzerinde çalışmalarımız devam etmektedir.
    2016 yılı içerisinde müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap verebilecek olan onlarca projenin yeni sıra yeni projelerimiz de oldu. projelerin yanı sıra Türkiye de ilke imza atan yeni projelerimiz oldu. Bunlardan birisi metal clad ürünümüzde kullanılan 36Kv 1250 A önden mekanizmalı vakumlu kesici. Daha önce yabancı menşeeli firmalardan tedarik ediyorduk. Bu proje ile hem mühendislik anlamında kendimizi geliştirmiş olduk hem de mali açıdan ithal etmek yerine ihraç edecek konuma gelmeye hazırlanıyoruz. Ayrıca entergre üretim hedefimizin bir parçasıdaha tamamlanmış oldu.
    Bir diğer önemli proje de yeni geliştirdiği 17,5 kV RMU ürün. Bu ürün ile hem ürün gamımızda bir açığı kapatmış oldu, hem de Suudi Arabistan, Dubai ve Fas pazarlarına girebilme avantajı yakaladı.
    önden vakumlu kesici mekanik çalışma kapasitesi 2.000 çevrim iken bunu 10.000 e yükseltti.(arge sayesinde kalite artışı.)
    BU KADAR ŞEY PAYLAŞIYORUM BUNLARIN İÇİNDE HAYAL EDİLEN, CEK CAK GİBİ İFADELER YOK.
    bu kadar şeyin içinde benim olan tek şey 2017 ilk çeyrek ve yıllık kar tahminidir.

ULUSE YÖNETİMİ NİN 10 YIL İÇİN BEKLENTİSİ ŞU BİLANÇO 1-1.500.000.000 $ yıllık ( merak etmeyin sıfırları fazla yazmadım)

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    çanakkale-kocaeli
    Gönderi
    148
    konselide gelinceye kadar ara veriyorum , 1 hafta mola

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    çanakkale-kocaeli
    Gönderi
    148
    PAYLAŞACAKDIM UNUTMUŞUM
    Ulusoy Elektrik Ürünleri Ürdün'ü Aydınlatıyor
    2012 yılından bu yana yoğun bir şekilde ürün sevkiyatı gerçekleştirilen Ürdün pazarında yeni ürünümüz olan dağıtım transformatörleri de beğeni görerek tedarik listesine dahil edildi.
    Müşteri memnuniyetini en yüksek seviyede tutmak ve sürdürülebilir ilişkiler geliştirmeyi en önemli prensiplerinden birisi olarak benimseyen Ulusoy Elektrik uzun yıllardır iş birliğini sürdürdüğü Ürdün Elektrik Dağıtım İdaresi (EDCO)'ne 1500'e yakın dağıtım transformatörü ve 200'e yakın orta gerilim metal clad hücre sevkiyatı gerçekleştirecek.
    Avrupa nın en önemli, altyapı şebeke teknik servis sağlayıcısı olan Eltel Networks ile 500.000 Euro değerinde bir sözleşme imzaladı. Bu sözleşme kapsamında Ulusoy Elektrik 50kVA ile 800kVA arasında değişen güçlerde 300 den fazla yağlı tip dağıtım transformatörün sevkiyatını gerçekleştirdi. ( bunu niye paylaştım dikkat edin 300 dağıtım trans. ü fiyat 500.000 avro, peki 1.500 ü ? ,200 og.metal clad ? koptu ipler değil mi!)
    daha diğerlerini yazmıyorum bile ve unutmayın tarih daha 1 mart kısacası 2 aylık yurt dışı işleri 2016 nın yurt içini geçti.

Sayfa 10/540 İlkİlk ... 891011122060110510 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •