Onemli Gunler Banner
Sayfa 10/23 İlkİlk ... 8910111220 ... SonSon
Arama sonucu : 180 madde; 73 - 80 arası.

Konu: Own-Guide

1. Bist100 1165xx !!

Kısa vadede bu seviyenin üzerinde kalındığı sürece 122-123bin aralığı görülür diye düşünüyorum. Bu seviyeye gelirsek, daha üst hedefleri paylaşacağım.

1165xx altına inerse, karların realizasyonu hızlanabilir ve 115 binlere kadar gevşeyebiliriz. Bu seviyeye gelirsek, daha alt hedefleri paylaşacağım.

Not: Verilen seviyeler bir hafta için geçerlidir.

Yatırım tavsiyesi değildir.

2. DOST ACI SÖYLER!

Dünya borsaları rekor üstüne rekor kırıyor. Gelişmiş ülke borsaların İlginç fiyat hareketleri mevcut.

Örneğin benim teknik analizlerime göre Dow Jones olması gereken seviye 22 binli seviyeler. 26600 leri gördü. Yüzde 20 pahalı durumda. Cuma günü sert düşüş ile 25510'dan kapadı. Tehlike çanları sinyal verdi.

Dax için 11500-12000 aralığı uygun seviyeler olarak dikkat çekiyor. Max 13596 seviyesi gördü ve cuma günü 12785 seviyesinden kapadı. Bir sinyal daha!

Dikkat etmek lazım. Paranın yönü değişecek gibi görünüyor!

3.  Alıntı Originally Posted by silvereng Yazıyı Oku
    DOST ACI SÖYLER!

Dünya borsaları rekor üstüne rekor kırıyor. Gelişmiş ülke borsaların İlginç fiyat hareketleri mevcut.

Örneğin benim teknik analizlerime göre Dow Jones olması gereken seviye 22 binli seviyeler. 26600 leri gördü. Yüzde 20 pahalı durumda. Cuma günü sert düşüş ile 25510'dan kapadı. Tehlike çanları sinyal verdi.

Dax için 11500-12000 aralığı uygun seviyeler olarak dikkat çekiyor. Max 13596 seviyesi gördü ve cuma günü 12785 seviyesinden kapadı. Bir sinyal daha!

Her 2 endekse dikkat belirttigim araliga dogru yelken actilar!

SM-G920F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by silvereng Yazıyı Oku
    DOST ACI SÖYLER!

Bundan 1.5 ay önce belirttiğim seviyeler için öncesi-sonrası analizi yapalım.

DAX, boldladığım aralığı gördü. Bugün kapanışı 12309!. Fena öngörü sayılmaz.

Dow jones 23860 min görülmüş. Yanlış öngörü.

5. Bist100 son 3 işlem gününde negatif seyrini sürdürmektedir. Bu tip ortamlarda tribünden suların durgunlaştığını görmek önem arz etmektedir.

115 binli seviyeler altındaki işlemlerde hisse senedi taşımak riskli görünüyor.

Aşağıda 104500-105500 aralığı önemli bir destek noktası olarak dikkat çekiyor.

6.  Alıntı Originally Posted by silvereng Yazıyı Oku
    Dolar/TL 2018 yıl sonu tahminim teknik analizlerime göre 4.29'dur.

Kısa vadede ilgili kur 3.73 altına sarkarsa 3.60-3.65 aralığına gevşemesini bekliyorum ve bu seviyelerin alım için iyi bir fırsat olduğunu düşünüyorum.

Dolar/TL yil sonu tahminime yaklasinca bu seviyeler de telafuz edilmeye baslandi.

Yatirim tavsiiyesi degildir.

7. Yakın zamanda bist100 111-112 bin aralığını aşmadığı sürece negatif sahada(111 bin altında) işlemlerin devam etmesini beklerim. 1061xx ve 1044xx önemli destek seviyeleri olarak dikkat çekmektedir. Yakın zamanda 104500-105000 bin aralığının deneneceğini ön görüyorum. İzlemeye devam.

8.  Alıntı Originally Posted by silvereng Yazıyı Oku
    Yakın zamanda bist100 111-112 bin aralığını aşmadığı sürece negatif sahada(111 bin altında) işlemlerin devam etmesini beklerim. 1061xx ve 1044xx önemli destek seviyeleri olarak dikkat çekmektedir. Yakın zamanda 104500-105000 bin aralığının deneneceğini ön görüyorum. İzlemeye devam.

Sadece denenmekle kalmadi. Asagisinda kapanis gerceklesti.
    Tekrar analiz edip.paylasacagim.

Yatirim tavsiyesi degildir.

Sayfa 10/23 İlkİlk ... 8910111220 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •