Sayfa 10/226 İlkİlk ... 891011122060110 ... SonSon
Arama sonucu : 1803 madde; 73 - 80 arası.

Konu: CELHA - Çelik Halat

1. Herkese merhaba. Uzun suredir bu topikte sirketle ilgili bir kac sey yazmak istiyordum ama portfoyumun ana kagidi ile ugrasmaktan burayaa vakit kalmadi. Hisseyi onceden beri takip edenler mutlaka daha kapsamli bilgiye sahiptirler. Benim dikkatimi son acikladigi bilanco ile cekti ve ayni gun tavandan aldim. Piyasaya gore iskontolu kaldigini dusunuyorum. Kagidin bence tek dezavantaji yuksek borc orani. Fakat o borc olmasa fiyat da buralarda olmaz. Sektore yabanciyim. Gordugum kadariyla demir celik isiyle ugrasanlar bu sene iyi kar yazdilar.(Eregli,Erbosan,Cemts, Celha) 2016 ikinci yarisindan sonra firlayan demir celik fiyatlari ve ihracat acisindan dolar kuru kari pozitif etkilemis gibi degerlendiriyorum. Onemli olan soru şu: Kar surdurulebilir mi geçici mi? Eger kar sureklilik arz ederse kagit bedava... Yok eger kar sadece bir kac doneme ait ve geçici ise spek bizi eşekten düşmüşe çevirir. Sektoru ve sirketi iyi taniyan arkadaslar yorum paylasirsa cok iyi olur.

LG-D802 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. hay MAŞAALLAH ****

3. Enişte

Alıntı Originally Posted by camc43 Yazıyı Oku
    hay MAŞAALLAH ****
    2017 ilk çeyrek de satışlar yaklaşık %50 artmış ve kar marjı yükselmiş. En düşük ciroyu genellikle yılın ilk çeyreğinde yapıyor. Satışların artarak devam edeceği ifade edilmekte. Yükselen ciro, artan kar marjı ve kar ile piyasa değeri 40-50 milyon dolar seviyesine yükselir. Bu da hissenin 10 TL olması demektir. Y.T.D.

4.  Alıntı Originally Posted by Enişte Yazıyı Oku
    2017 ilk çeyrek de satışlar yaklaşık %50 artmış ve kar marjı yükselmiş. En düşük ciroyu genellikle yılın ilk çeyreğinde yapıyor. Satışların artarak devam edeceği ifade edilmekte. Yükselen ciro, artan kar marjı ve kar ile piyasa değeri 40-50 milyon dolar seviyesine yükselir. Bu da hissenin 10 TL olması demektir. Y.T.D.
    İNŞAALLAH beklentimiz bu yönde ayrıca sanırım bugün temettü verdi ***

5.  Alıntı Originally Posted by kaptanoglu Yazıyı Oku
    Herkese merhaba. Uzun suredir bu topikte sirketle ilgili bir kac sey yazmak istiyordum ama portfoyumun ana kagidi ile ugrasmaktan burayaa vakit kalmadi. Hisseyi onceden beri takip edenler mutlaka daha kapsamli bilgiye sahiptirler. Benim dikkatimi son acikladigi bilanco ile cekti ve ayni gun tavandan aldim. Piyasaya gore iskontolu kaldigini dusunuyorum. Kagidin bence tek dezavantaji yuksek borc orani. Fakat o borc olmasa fiyat da buralarda olmaz. Sektore yabanciyim. Gordugum kadariyla demir celik isiyle ugrasanlar bu sene iyi kar yazdilar.(Eregli,Erbosan,Cemts, Celha) 2016 ikinci yarisindan sonra firlayan demir celik fiyatlari ve ihracat acisindan dolar kuru kari pozitif etkilemis gibi degerlendiriyorum. Onemli olan soru şu: Kar surdurulebilir mi geçici mi? Eger kar sureklilik arz ederse kagit bedava... Yok eger kar sadece bir kac doneme ait ve geçici ise spek bizi eşekten düşmüşe çevirir. Sektoru ve sirketi iyi taniyan arkadaslar yorum paylasirsa cok iyi olur.

LG-D802 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    sayın kaptanoglu seni diger kagıdmdan tanıyorum paylaşımlarını yorumlarınıda begeniyorum umarım burayada acizane katkılarınız olur saygılar ****

6. 3.63 ortalama ile anca girebildik ..Kademeler çok boştu ...Tek dezavantajı bu sanırım ...Herkese bol kazançlar ...

Sayfa 10/226 İlkİlk ... 891011122060110 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •