Onemli Gunler Banner
Sayfa 10/23 İlkİlk ... 8910111220 ... SonSon
Arama sonucu : 184 madde; 73 - 80 arası.

Konu: Bekçi

Alıntı Originally Posted by karizmacelal Yazıyı Oku
    sadece iki kişi yaz dedi....iki kişilik yazdım....HOSCAKALIN USAGLAR.....
    Yeni gelin ama vermeyeceğim havalarında dolanma senin 1000 kere diktirdigini bilneyen yoktur burada. Yaz kuzu akıt bize bilgilerini kuzu diyecek adam sayısı burada azdır. Buraya sokabildigin yan niklerin varsa onları yalvart kendini. Ya da key borsada ne olur bize akıt bilgilerini sen olmazsan biz nasıl bi tarrak yeriz diyen adamlar vardı. Bir kısmı burada da yazıyor onlar gelir derler. Sen varsa paylasacagin seyler bulmusken böyle ortam paylaş yoksa zor bulursun bi daha bu kadar adamı
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
    Kuzunun amma arkasında durdunuz bee.
    Niyetiniz bozuk niyetiniz.
    Biliyorum dayanamıyorsunuz pehhhhhhhhh.
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

3.  Alıntı Originally Posted by jmk99 Yazıyı Oku
    Olur olur ama 4 kişi de fazla...
    Espri yapmıştım zaten.
    Nerde bizde o şans.

4.  Alıntı Originally Posted by jmk99 Yazıyı Oku
    Bilimsel değil 2 kg çekmez. Bariz skipilasyon yapıyorsun...Diğeri kabul edilebilir aralıkta artık laz kimse...
    Prostatlarda oluyor galiba 2 kg.
    (Allah göstermesin.)

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
     Alıntı Originally Posted by boschyatirim Yazıyı Oku
    Prostatlarda oluyor galiba 2 kg.
    (Allah göstermesin.)
    Kegel egzersizlerimizi muntazam bir şekilde yapalım.
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

6. Kegel kadınlara öneriliyor diye biliyorum..

Yanlış mı biliyorum?

7.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Yeni gelin ama vermeyeceğim havalarında dolanma senin 1000 kere diktirdigini bilneyen yoktur burada. Yaz kuzu akıt bize bilgilerini kuzu diyecek adam sayısı burada azdır. Buraya sokabildigin yan niklerin varsa onları yalvart kendini. Ya da key borsada ne olur bize akıt bilgilerini sen olmazsan biz nasıl bi tarrak yeriz diyen adamlar vardı. Bir kısmı burada da yazıyor onlar gelir derler. Sen varsa paylasacagin seyler bulmusken böyle ortam paylaş yoksa zor bulursun bi daha bu kadar adamı
    lem baa topic açtın....topiğin reklamını yapmadın....4000 tıklama almış bi günde....bu eskiden 20 000 tıklama idi....

bu topiği laz acsaidi reklamınıda yapardı....

neyse....acılı günlerde imiş....o yüzden gelmedi....

değerli dostum....BASIN SAGOLSUN....ALLAH AİLE EFRADINA SABIRLAR VERSİN....

O gelirse şenlik olur
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Sayfa 10/23 İlkİlk ... 8910111220 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •