Sayfa 10/1078 İlkİlk ... 8910111220601105101010 ... SonSon
Arama sonucu : 8620 madde; 73 - 80 arası.

Konu: Sistem Takibi...

Alıntı Originally Posted by T/A Yazıyı Oku
    Aynen öyle...

Birçok kişi de bu şekilde çalışıyor zaten. Farklı temeli ve mantığı olan birkaç sistemin ortak kesişimini dikkate alıyorlar.

Aç gözlü olmadıktan sonra bu tip sistemlerle kaybetmek imkansız. Elbette manipülatif hisseler hariç...

Fırsat buldukça araya sıkıştırır, bir çalışma yapar paylaşırım...
    Emekleriniz için tekrar teşekkürler hocam, merakla bekliyor olacağım

Gün sonu kapanışa göre Grafikler yenilenmiştir...

http://teknikanaliz.site/grafiklinkleri.html

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

3. Güzel insan,Değerli hocam Elinize ,emeğinize sağlık.Çok güzel her ne kadar ben grafik okuyamasamda yinede bir şeyler kendimce anlıyorum.Sağlıklı,Huzurlu ve mutlu kalın hayırlı akşamlar.

Alıntı Originally Posted by ibrahimaydin Yazıyı Oku
    Güzel insan,Değerli hocam Elinize ,emeğinize sağlık.Çok güzel her ne kadar ben grafik okuyamasamda yinede bir şeyler kendimce anlıyorum.Sağlıklı,Huzurlu ve mutlu kalın hayırlı akşamlar.
    Çok teşekkür ederim...

Hiç birşey anlamasanız da sadece renklere bakmak yeterlidir. Son barlarda yeşil varsa işler yolunda, kırmızı varsa sıkıntı var demektir...

Daha detaylı açıklamları siteye ekleyeceğim. Şu ara siteyi oturtmak için uğraşıyorum. Bu işlerden pek anlamadığım için çok zamanımı alıyor ve çok yorucu oluyor. Yardım eden de olmayınca, iş başa düşüyor...

Site bitince çok kullanışlı olacak. Güzel düşüncelerim var ama herpsini yapma kapasitem yok. Yapabildiklerimle olduğu kadar artık...

Alıntı Originally Posted by T/A Yazıyı Oku
    Çok teşekkür ederim...

Hiç birşey anlamasanız da sadece renklere bakmak yeterlidir. Son barlarda yeşil varsa işler yolunda, kırmızı varsa sıkıntı var demektir...

Daha detaylı açıklamları siteye ekleyeceğim. Şu ara siteyi oturtmak için uğraşıyorum. Bu işlerden pek anlamadığım için çok zamanımı alıyor ve çok yorucu oluyor. Yardım eden de olmayınca, iş başa düşüyor...

Site bitince çok kullanışlı olacak. Güzel düşüncelerim var ama herpsini yapma kapasitem yok. Yapabildiklerimle olduğu kadar artık...
    Yeterince faydalı oluyorsunuz hocam merak etmeyin, anlamıyorum dediğiniz işlerin denizde damlasından bile anlamıyorum ben siz en güzel şekilde yardımcı oluyorsunuz... Bilsek inanın yardımcı olurduk...

Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    Yeterince faydalı oluyorsunuz hocam merak etmeyin, anlamıyorum dediğiniz işlerin denizde damlasından bile anlamıyorum ben siz en güzel şekilde yardımcı oluyorsunuz... Bilsek inanın yardımcı olurduk...
    Eksik olmayın...

Uzun süre oturup çalışamıyorum. Belimdeki fıtık hâlâ rahatsız ediyor. 10-15 dk. ancak oturabiliyorum. Yer yer yatarak çalıştığım oluyor. Yine de yılmadan devam ediyorum...

Site işi cidden zor bir iş. Temel de olmayınca iyice zorlaşıyor. Öğrendiklerimi unutmasam daha verimli olabilirim ama artık yaş geçiyor, bir yandan öğrenip bir yandan unutuyorum. Böyle olunca işler daha da bir uzuyor ve can sıkıcı bir hâl alıyor...

Ya olacak, ya olacak. Bizde başka yol yok...

7. Sayın Hocam,

emekleriniz için çok teşekkürler.

İnşaallah tez zamanda sıhhatınıza kavuşursunuz.

Allah işinizi gücünüzü rast getirsin...

Alıntı Originally Posted by trushan Yazıyı Oku
    Sayın Hocam,

emekleriniz için çok teşekkürler.

İnşaallah tez zamanda sıhhatınıza kavuşursunuz.

Allah işinizi gücünüzü rast getirsin...
    Eyvallah...

Sağlık olmayınca herşey yarım kalıyor. Sağlık olmadan para kazanılmaz. Önce sağlık...

Para ile sağlık satın alınamıyor maalesef!!!

Sayfa 10/1078 İlkİlk ... 8910111220601105101010 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •