Sayfa 10/967 İlkİlk ... 891011122060110510 ... SonSon
Arama sonucu : 7733 madde; 73 - 80 arası.

Konu: EREGL - Ereğli Demir Çelik

1.  Alıntı Originally Posted by zars Yazıyı Oku
    Karbon sertifkası fiyatının borsa gibi işlem gördüğünü fiyatının devamlı değiştiğini öğrendim...şu an Amerika da işlem gören sertifika değeri ton başı 58 dolar civarı...bu sertifikayı almak zorunda kalacağımız 2026 da kaç olur kim bilir...bir stres kaynağı daha çıktı....kömür, cevher, hurda takibine bir yenisi daha eklendi.. ceza bile arz talebe göre...
    ( ben fiyatını sabit zannediyordum)

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Bizim GES'ler buna katkı sağlamayacak mı hiç?
    2026'ya kadar çok şey değişir bence, biz şimdi yoğurdu üfleyerek değil, buzluğa koyup yeme modundayız...

Çin ne yapacak? Çin çökerse o üretimdeki boşluk nasıl dolacak %25 BOF olan Türkiye bundan nasıl faydalanabilir?

2.  Alıntı Originally Posted by fedoramca Yazıyı Oku
    Bizim GES'ler buna katkı sağlamayacak mı hiç?
    2026'ya kadar çok şey değişir bence, biz şimdi yoğurdu üfleyerek değil, buzluğa koyup yeme modundayız...

Çin ne yapacak? Çin çökerse o üretimdeki boşluk nasıl dolacak %25 BOF olan Türkiye bundan nasıl faydalanabilir?
    GES ve EAF yatırımları 2030 a kadar emisyonun yüzde 25ini nötrleyecek dedi şirket...farkındalıkları sevindirdi.. diğer tarafta hurdaya talep arttıkça fiyatlar ister istemez artacaktır...benim korkum sertifika fiyatı sabit olmadığı için hiç bir zaman entegre fabrikaların lehine olacak kadar ucuz bırakılmaması...ama belirsiz bir gelecek bizi bekliyor...sizin de dediğiniz gibi çok iyi de olabilir ya da tersi...

3.  Alıntı Originally Posted by zars Yazıyı Oku
    GES ve EAF yatırımları 2030 a kadar emisyonun yüzde 25ini nötrleyecek dedi şirket...farkındalıkları sevindirdi.. diğer tarafta hurdaya talep arttıkça fiyatlar ister istemez artacaktır...benim korkum sertifika fiyatı sabit olmadığı için hiç bir zaman entegre fabrikaların lehine olacak kadar ucuz bırakılmaması...ama belirsiz bir gelecek bizi bekliyor...sizin de dediğiniz gibi çok iyi de olabilir ya da tersi...

Fakat şu bir gerçek, o kadar çok değişken var ki bu sektörde, tahmin yürütmek zor...

4. Almadık ki Mathias gibi ford, ay sonu satılan arabaları say tamam işte

Alıntı Originally Posted by fedoramca Yazıyı Oku
    Fakat şu bir gerçek, o kadar çok değişken var ki bu sektörde, tahmin yürütmek zor...

5.  Alıntı Originally Posted by D R A G O N Yazıyı Oku
    Almadık ki Mathias gibi ford, ay sonu satılan arabaları say tamam işte
    Mübarek adamın kıymetini de bilmedik. Boşuna peygamberleri Çarmıha germedi bu İNSANOĞLU!

Alamadık Ford, olamadık Lord, her gün başka bir denklem çözüyoruz.

6. Bedelli sürecine katılmak için ne kadar zaman süre içinde para yatırmak gerekiyor hesaba bilen var mı...

7.  Alıntı Originally Posted by WIPER Yazıyı Oku
    Bedelli sürecine katılmak için ne kadar zaman süre içinde para yatırmak gerekiyor hesaba bilen var mı...
    Ne bedellisi abi?

Sent from my SM-A536B using Tapatalk

8. genel bir soru sordum bedelli ile alakalı...eregl ile alakalı değil...

Sayfa 10/967 İlkİlk ... 891011122060110510 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •