Sayfa 10/241 İlkİlk ... 891011122060110 ... SonSon
Arama sonucu : 1925 madde; 73 - 80 arası.

Konu: VIOP Spekülasyonu

1. 110.900 Seviyesi aşağıya gelirse destek seviyemiz. Öğleden sonra AL / SAT yapabiliriz.

2. Kontrat düşük açılıştan sonra yukarıya yönelmişti, 111.500 seviyesinde direnç gördük.

Aşağıya hamleler pek başarılı olamadı, yukarıya yöneliş isteği sürüyor.

3. Genel trendi göz önüne aldığımda 111.500 pivot seviyemizin üzerinde kalındıkça yukarıya oynamanın mantıklı olacağını görüyorum.

Gün içi hareketler olabilir ve 500 - 750 puanlık geri çekilmelerde alış düşünülebilir.

Bugün teorik beklentimiz 113.000 seviyesinin aşılması olacak. Ancak günün getireceklerine anlık değerlendirmeler ile hızlı reaksiyon verilmesi gerekiyor.

4. 112.375 Seviyesi ALIŞ, 112.575 seviyesi SATIŞ yeri oluyor. Hangi tarafa köklü bir hareket, kopuş olacağını anlamaya çalışıyorum.

5. Piyasa daha yukarıları istiyor aslında, fakat çok ateşli değil.

Aniden inatçı bir yükseliş dalgası gelebilir, buna göre pusuya yatıyorum.

Böyle bir dalga gelmezse canı sağ olsun, hiçbir şey garanti edilemiyor.

6. Düne göre bugün talep azalarak dengelenmiş durumda. Bütün gün böyle gidersek yukarıya doğru beklentim azalacak.

Bu durumu fark eden piyasa uyanıkları bugün kapanışa doğru satışa da yönelebilirler.

Fark etmek bir adım önde olmaktır.

7. Borsada satıp dolar alıyorlar bugün.

8. Seans sonunda ya da yarın olabilecek gelişmeler erken saatte görüldü. Birileri önce davranmayı kendisine yakıştırdı ve kar topu etkisi oldu.

Sayfa 10/241 İlkİlk ... 891011122060110 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •