Sayfa 10/98 İlkİlk ... 891011122060 ... SonSon
Arama sonucu : 784 madde; 73 - 80 arası.

Konu: GEREL - Gersan Elektrik

1. Bürütün cezasının ilk gününe göre,iyi yerden kapatıyor maşallah.

Allah kazancımızı bereketli,hayırlı olmasını nasip etsin inşallah.
    Asla yatırım tavsiyesi değildir.
    Ancak bir aptal suyun derinliğini iki ayağıyla ölçer..Afrika özdeyişi

2. Sabah verenlerin malını aldım korkuyorlarsa neye alacağını arastirsanlar ben güveniyorum hisseye sonuna kadarda bekleyeceğim. kapta bir tane haber gelsin yeterli bize geçmiş olsun arkadaşlar.Panik yapım satanlarada geçmiş olsun ...

VIA_G4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    risk ve kar bana ait kimseye yatırım yönlendirmesi olmasın.Yatırım danışmanı değilim kendi bacağımdan asılırım.
    Nakit kraldır.

3. Ben de girdim bugün beklentisi ne

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4.  Alıntı Originally Posted by cesar Yazıyı Oku
    Ben de girdim bugün beklentisi ne

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Sn cesar,
    Beklentiniz yoksa nasıl girdiniz Allahaskına ?
    Bizim beklentilerimiz sayfanın başlarında katalog bile var

5.  Alıntı Originally Posted by HORASANLI Yazıyı Oku
    Arkadaşlar şirketi aradım yatırımcı ilişkilerine ulaşamadım santraldaki kız önce önder bey yok dedi sonra mail atın dedi ,ben görüşmek için ısrar edince dahili numarasını istedim veremeyeceğini verirse ona kızabileceklerini anladım konuşmalarından ,arkadaşlar daha sonra bağımsız denetimini yapan şirketi arayıp şirkette nuhatap bulamadığımı söyledim ,amacım bilgi almak neden brüt takasa alındı şirket ne düşünüyor ,herhangi bir özel yada genel durummu var diye sorup cavaplar aramaya çalışıyorum .

bu şirketi bilen yada arayan arkadaş varmı daha doğrusu neler oluyor bu konuda objektif bilgi verecek arkadaşlar varsa yorum yazmalarını rica ederim ,nasıl bir iş nasıl bir şirket bu kamuya bir bilgi paylaşımı yok eee bakıyorum burada şirketin ürettikleri ürünlerle ilgili paylaşımlar var bir anlayan durumu açıklarsa gerçekten minnettar kalacağım.
    Sn HORASANLI,
    Bende hiç aramadım ama yarın deneyeceğim, şu önder bey olayı gerçekten çok can sıkıcı...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,321
    KAP: GEREL [ ] GERSAN ELEKTRİK TİCARET VE SANAYİ A.Ş. Yeni İş İlişkisi

Orjinal Link:

https://www.kap.org.tr/Bildirim/850469
    Dosyalar:

Yeni İş İlişkisi 2020-06-10
    Dil Seçimi
    Dil seçimi
    Türkçe
    İngilizce
    Yapılan Açıklama Güncelleme mi? Hayır (No)
    Yapılan Açıklama Düzeltme mi? Hayır (No)
    Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi 09.04.2018-13.04.2020
    Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı? Hayır (No)
    Bildirim İçeriği
    Yeni İş İlişkisine Başlanan/Başlanacak Kişinin Niteliği Müşteri (Customer)
    Müşterinin/Tedarikçinin Adı Soyadı/Ticaret Unvanı Mat Analitik Danışmanlık Hizmetleri A.Ş.
    Varsa Müşterinin/Tedarikçinin Ortaklığın Kamuya Açıklanan Son Gelir Tablosundaki Net Satışlar/Satılan Mal Maliyeti İçindeki Payı -
    Varsa Müşterinin/Tedarikçinin Ortaklığın Kamuya Açıklanan Son Bilançosundaki Ticari Alacaklar/Borçlar İçindeki Payı -
    İş İlişkisinin Başlamasının Öngörüldüğü Tarih 2020-06-10
    Varsa Sözleşmenin Önemli Koşulları Yoktur.
    Yeni İş İlişkisinin Ortaklık Faaliyetlerine Etkisi Ciroya olumlu katkı sağlayacaktır.
    Açıklamalar
    Açıklama Gersan ile Mat Analitik Danışmanlık Hizmetleri A.Ş. arasında UVC Led Armatürlerinin
    üretimi ve satışı işlerini kapsayan toplam bedeli 4.000.000,00 USD tutarında malzeme imalat ve satış sözleşmesi imzalanmıştır. Söz konusu sözleşme
    kapsamında teslimatlar sözleşme tarihinden itibaren 2 yıl içerisinde gerçekleştirilecektir.

Bu açıklama Mat Analitik Danışmanlık Hizmetleri A.Ş.'den alınan 10/06/2020
    tarihli izne istinaden yapılmıştır.
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,321
    Gersan ile mat analitik danışmanlık arasında uvc led armatürlerinin üretimi ve satışı işlerini kapsayan toplam bedeli 4.000.000 dolarlık sözleşme imzalandı
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

8.  Alıntı Originally Posted by HORASANLI Yazıyı Oku
    Harika bir karar bana göre hissede haber gelecekti ,bunun öncesi mal toplayıp haber gelince iyice fiyatı yukarı çekeceklerdi,böyle daha iyi para peşin kırmızı meşin öyle her önüne gelen hareket çekemeyecek ,SPK gerçek yatırımcı istiyor dolaysıyla bence çok olumlu ,hisseyede olumlu yansımasını dileriz. rtalb ve deva örneğinde olduğu gibi hisseye gerçek anlamda yarar sağlar inşallah
    tahminimiz tutmuş gibi ,asıl önemli olan şimdi kağıdın gerçek gücü ile ve yatırımcısıyla hareket etmesi .

Sayfa 10/98 İlkİlk ... 891011122060 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •