Sayfa 10/196 İlkİlk ... 891011122060110 ... SonSon
Arama sonucu : 1566 madde; 73 - 80 arası.

Konu: CMENT - Çimentaş

1. Son yılların en büyük konsolide zararı.

2. inşallah frenler 10. 20 lerde tutarda daha da aşağı inmez...ky nin umudu kırılıyor.

3. %12-13 zararla ciktim,cumhurbaskanligina yazdim,birsey olacagindan degil,sadece icin rahatlasin diye,ya kapatin by borsayi yada duzeltin dedim,cimentasin yaptiklarini yazdim,yabancilara milletinizi ezdiriyirsunuz,birdaha oy vermeyecegim dedim,sizde yazin,oraya buraya bakalim eski turkey demiyiz yok sa yeni turkiyedemi,onumuzdeki secimlerde 4 oydan oldular su an,size kolay gelsin Ben klgyo dan bu zarari cikarmaya calisacam,yada iyice baticaz,

4. yazdıklarınız üzerine yazacak çok şey var ama yazamıyorum malum ileri demokrasi var ülkemizde konuşmak,düşünmek sorgulamak yasak...Biz yaradılanı yaradan dan ötürü severiz ama bizim gibi düşünmeyen herkes teröristtir Hz.ben.

5. Bence devlete yazmanın yanın da şirketide arayın tepkinizi dile getirin...

Yatırımcı ilişkileri denen bölüm var...tüm hukuki hakkımı kullanarak şikayet edeceğim gibi şeyler söyleyin bence etkili olur...

6. hırsız ve dolandrıcı çetesi bunlar 87 milyon kar açıkla 4milyona indir hisseyi 13850dn itibaren endeks insede çıksada her seans her gelen alıcaya çak SPK 15 subattan itibaren tüm işlemler incelesin SPK göreve. hırsız var dolandırıldık

Sent from my LG-H860 using hisse.net mobile app

7. Bu adamlar Insanlarin malini mulkunu calmayi marifet Sayan kisiler,simdi kendi aralarinda ve arkadaslariyla yaptiklari hirsizliklari ovunerek anlatip kahkaha atiyorlardir,Ben kopege degil sahibine soyledim yeter

8. az önce spk ya yazı yazdım ama dilekce göndere bastığım halde gitmedi.tekrar deneyeceğim. olmaz ise mektupla yazacağım.

Sayfa 10/196 İlkİlk ... 891011122060110 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •