Sayfa 10/57 İlkİlk ... 8910111220 ... SonSon
Arama sonucu : 454 madde; 73 - 80 arası.

Konu: MTRKS - Matriks Bilgi Dağıtım Hizmetleri A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by beneksol Yazıyı Oku
    kendi adınıza ise giremezsiniz. eğer girerseniz ilk girdiğiniz hesabı kabul edip diğer emirlerinizi iptal eder. başka kişilerin hesaplarından girebilirsiniz. eş anne baba kardeş çocuk arkadaş vs kimi bulabilirseniz artık.

SM-A705FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Teşekkür ederim.

2.  Alıntı Originally Posted by pit Yazıyı Oku
    Niye şaşırdınız anlamadım. Halka arz süresi 2 gün. o sürede girilen tüm talepler giriş sırasına göre dikkate alınıp sonrasında aynı iskambil kağıdı dağıtır gibi tek tek dağıtılacak. Belki son saatlerde girenler diğerlerinden 1 lot eksik alacak.
    Dağıtım ve arz mantığı bu hisse için böyle.
    ilk gelen alıyor hepsini sanmış sanırım

3. zaten arz fiyatı iskontolu, kağıt ilk aşama da 35 görür ytd. üstü ne gelirse adam başı 20 lot gelse 250-400tl arasında bir kar potansiyeli olur. ytd. ha zengin etmez ama doğalgz faturasını ödetir. ytd.

4.  Alıntı Originally Posted by pit Yazıyı Oku
    Niye şaşırdınız anlamadım. Halka arz süresi 2 gün. o sürede girilen tüm talepler giriş sırasına göre dikkate alınıp sonrasında aynı iskambil kağıdı dağıtır gibi tek tek dağıtılacak. Belki son saatlerde girenler diğerlerinden 1 lot eksik alacak.
    Dağıtım ve arz mantığı bu hisse için böyle.
    Gelen talebe bağlı olarak arz ilk günde tamamlanabilirdi. Genelde tahtadan arzlarda ilk gün arz tamamlanırdı bu opsiyon konduğunda.

5. 3 dakika sonra bitecek.

6. Sıra numaram bu gün değişmiş.
    İlk gün emri verdiğimde daha önlerdeydim.
    12binli sıradaydım, bugün 14binli sıraya gelmişim.
    YASAL UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.
    Burada paylaştıklarımdan dolayı trakyalı ve hissenet sorumlu tutulamaz.

7. halka arz bitti ama bende hala 0 görünüyor neden acaba...

8. Bu hisse diğerleri gibi değil. Borsada tek.
    YASAL UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.
    Burada paylaştıklarımdan dolayı trakyalı ve hissenet sorumlu tutulamaz.

Sayfa 10/57 İlkİlk ... 8910111220 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •