Sayfa 10/14 İlkİlk ... 89101112 ... SonSon
Arama sonucu : 108 madde; 73 - 80 arası.

Konu: BOBET - Boğaziçi Beton Sanayi ve Ticaret A.Ş

Çimento fabrikası almak sorunlu bir iş.. Yük büyük ve rekabet çok fazla.. Ama anadolu yakası terminal açma zorunlu olacaktır 2-3 seneye.. Terminal ağlarını genişletmek daha mantıklı ve az maliyetli olur.

2. Yaklaşık bir aydır takip ediyordum ama almamıştım. bugün faiz kararı öncesi almaya karar verdim. temel rasyoları düzgün, kaliteli bir şirket. al unut diyebileceğimiz şirketlerden... 21/09/2023 tarih. bakalım seneye bugünlerde hangi rakamları göreceğiz. herkese bol kazançlar

3. Dün aldım %5 yaptı bu gün takviyeledim

Alanın kolay kolay satmayacağı hisse.. Üç yıllık hedefi bence çok büyük.. Bu hisseyi satan zamanında hektaşı satıp izleyenin durumuna düşer.. İlk yeni girişim açıklamaları aksiyon yaratacaktır.. Beton fiyatları yukarı yönlü seyrini sürdürüyor.. Talep tatminkar.. Un şeker yağ her şey hazır

5. Sat al dan sa tavan tavan gitse daha iyi olacak

45 lere sarkacağız galiba .. Ama çok sağlıklı olur..Satan satar destek atan kalır.. Yarın sıcak geçer .. Al tuşunda bekleyeceğiz.. Bobet artık elimiz taşın altında.. 42 lere gelirsen çok daha hoş olur çünkü satıcı değil biriktiriciyiz.. İyi geceler...

7. Temettü politikası bu sene 2 kez vermiş kazandığının %80 yanlış bakmadiysam ,2024 dede böyle dağıtırlar sa 1,5 milyar ortalama kar gelse temettuye boğar ve koc eregli gibi temettü firması olursa mükemmel olur.
    Y.t.degildir.

Alıntı Originally Posted by Konvertor Yazıyı Oku
    Temettü politikası bu sene 2 kez vermiş kazandığının %80 yanlış bakmadiysam ,2024 dede böyle dağıtırlar sa 1,5 milyar ortalama kar gelse temettuye boğar ve koc eregli gibi temettü firması olursa mükemmel olur.
    Y.t.degildir.
    Tespit çok doğru.. Dürüst patron varsa temettü vardır.. Çünkü dürüstçe kar açıklanmıştır.. Ayrıca hikayesi çok güçlü hisse.. 52 üstüne atarsak herkes mutlu.

Sayfa 10/14 İlkİlk ... 89101112 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •