Sayfa 10/136 İlkİlk ... 891011122060110 ... SonSon
Arama sonucu : 1083 madde; 73 - 80 arası.

Konu: BRLSM - Birleşim Müh. Isıtma Soğutma Havalandırma San. Tic. A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by berkimcans Yazıyı Oku
    Öncelikle bu yazışmayı GESAN ın kendi sayfasında yapmalıyız ama burada başlayıp burada gelişip devam ettiği için BRLSM yatırımcıları kusura bakmasınlar!

Sayın Sabır taşı paylaşım için teşekkür ederim, 2 milyon ek satış buradaki konu başlığımız, Şirket ortaklarının sahip oldukları diğer hisselerini 1 yıl boyunca satmama taahhütü vermişler tamam onda bir belirsizlik yok! ama halka arz da Yurt İçi Bireysel Yatırımcılara tahsis edilen payların 38,1 katı, Yurt İçi Kurumsal Yatırımcılara tahsis edilen payların 16,6 katı, Yurt Dışı Kurumsal Yatırımcılara tahsis edilen payların 2,5 katı talep gelmiş olmasına rağmen satılmayan GESAN da 2 milyon lot ek satışın belirsizliği! Şirket yatırımcı ilişkileri uzmanına net bir şekilde sordum, o da net bir şekilde yanıtladı! satabiliriz dedi!

Konuştuğunuz kişi eksik bilgi vermiş. Çoğu izahnameyi okumaz bile. Kendisine verilen özet bilgiler üzerinden arayanlara bir şeyler söyler.

İzahnamenin 29. sayfasında gayet açık bir şekilde yazıyor. 6 ay boyunca tek bir hisse satamazlar. Dolaşımdaki payı arttıramazlar, 6. ayın sonunda ise halka arz fiyatının altında bir sene boyunca satamaz. Yani 6 ay sonunda halka arz fiyatının üstündeyse hisse, o zaman satabilir.

Bunun ek satış ile bir ilgisi yok. Daha önce yazdığım gibi ek satış halka arzın yapılmasıyla son buldu. Talep gelmesine rağmen şirket ek satışı yapmadı. Spk başvurup tahtada satma gibi bir şey söz konusu değil. Oyak yatırım yetkisi satabiliriz demişse buyursun bakalım.. Biz de dolaşımdaki paylardan izleyelim bunu nasıl satıyorlar.

Diretilen 1 yıl satmama taahhatü 6 aya mı düştü şimdi de! GESAN yatırım ilişkileri uzmanı ve Oyak Yatırım yetkilisi aynı cevabı verdi sizler hala satamaz da diretiyorsunuz, GESAN genel takasındaki dolaşımda ki 27 milyon lot rakamı değiştiğinde buradan paylaşacağım!

3.  Alıntı Originally Posted by berkimcans Yazıyı Oku
    Diretilen 1 yıl satmama taahhatü 6 aya mı düştü şimdi de! GESAN yatırım ilişkileri uzmanı ve Oyak Yatırım yetkilisi aynı cevabı verdi sizler hala satamaz da diretiyorsunuz, GESAN genel takasındaki dolaşımda ki 27 milyon lot rakamı değiştiğinde buradan paylaşacağım!
    6 aya düşmedi. İkinci mesajımda çok anlaşılır bir şekilde yazdım. Kelime oyunlarına gerek yok.
    Bence ona buna soracağınıza izahnameyi okumayı deneyin. Size sayfa numasını da paylaştım.
    Nedense okumayı sevmeyen ona buna sorarak iş yapmayı milletçe daha seviyoruz.
    Dolaşımdaki pay mikarı artarsa haberim olsun

Akşam Al sabah sat vay be
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Marmara'nın GÜNEYDOĞU sahili
    Gönderi
    9,738
    11.70 den verdim gitti

Bu tür kağıtlarda 3 iş günü için %25 bundan iyisi şamda kayısı

kalanlar kamyonla kazanırlar temennisiyle

Alıntı Originally Posted by wolf1453 Yazıyı Oku
    6 aya düşmedi. İkinci mesajımda çok anlaşılır bir şekilde yazdım. Kelime oyunlarına gerek yok.
    Bence ona buna soracağınıza izahnameyi okumayı deneyin. Size sayfa numasını da paylaştım.
    Nedense okumayı sevmeyen ona buna sorarak iş yapmayı milletçe daha seviyoruz.
    Dolaşımdaki pay mikarı artarsa haberim olsun
    Şimdi de sosyal mesaj mı vermeye başladınız! ben izahnamenin tamamını okumadım ama o bölümü okudum ve sonrasında teğet olsun diye konsorsiyum lideri Oyak Yatırım ı kesin olsun diye de GESAN şirketi yatırımcı ilişkileri uzmanını aradım her 2 kurum daki yetkili de önce cevaplayamadı, etrafındakilere danışarak sonradan cevap verdi, taaahhütlerinin 1 yıl (sonradan 6 aya çevirdiniz!..) satmama değil de halka arz fiyatı altında satmama olduğunu beyan ettiler! bu konu gereğinden fazla uzadı, dolaşımdaki lot sayısı arttığında GESAN sayfasında paylaşacağım!

7.  Alıntı Originally Posted by berkimcans Yazıyı Oku
    Şimdi de sosyal mesaj mı vermeye başladınız! ben izahnamenin tamamını okumadım ama o bölümü okudum ve sonrasında teğet olsun diye konsorsiyum lideri Oyak Yatırım ı kesin olsun diye de GESAN şirketi yatırımcı ilişkileri uzmanını aradım her 2 kurum daki yetkili de önce cevaplayamadı, etrafındakilere danışarak sonradan cevap verdi, taaahhütlerinin 1 yıl (sonradan 6 aya çevirdiniz!..) satmama değil de halka arz fiyatı altında satmama olduğunu beyan ettiler! bu konu gereğinden fazla uzadı, dolaşımdaki lot sayısı arttığında GESAN sayfasında paylaşacağım!
    1 yılı altı aya çevirdim evet. ilk mesajımdaki eksikliği 2. mesajımda düzelttim. En azından tahta açıldıktan sonra spk başvurup ek satış yapacaklar diye bilip bilmeden yanlış bilgi vermedim.

Kısır tartışmaları sevmem. iyi günler.

Sizin üslübunuz hatalı geldi bana! Sayın SOrRrOS da aynı konuyu paylaştı, o bölümü kaçırdığımı belirtip düzeltmemi yaptım, konu kapandı, Benim burada paylaşım yapma nedenim yanlış bilgi vermek olmayıp doğru bilgiler vererek yatırımcıların faydalanmasıdır, sizin gibiler bu işten soğutsa da ben gene paylaşımlar yapmaya devam edeceğim! zaten kimin haklı olduğu yakında anlaşılacaktır, umarım cevap vermezsiniz de konu kapanır! bir daha da benim paylaştığım bir konuyu alıntı yapıp da yorumlamazsanız sevinirim! iyi günler.

Sayfa 10/136 İlkİlk ... 891011122060110 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •