Sayfa 10/556 İlkİlk ... 891011122060110510 ... SonSon
Arama sonucu : 4446 madde; 73 - 80 arası.

Konu: BAGFS - Bağfaş Bandırma Gubre Fabrikaları A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Belekkimi Yazıyı Oku
    Eğer Euro buralarda sabit kalırsa tabandir. Yok daha aşağı inerse ucuzdur. Yukarı gitmesi zor gibi . Fransa'da karışık eurodan çıkacağı söyleniyor. Bu nedenle Euro buralarda geziniyor hatta FED faiz arttirmazsa dahada aşağı gidecek gibi...kotu Bilanço ve borsa düşmesine rağmen buralardaysak buralar taban gibi..Tabi beklenmedik aksilikler çıkmazsa..
    Peki yükseliş için yapılan işlerin bitmesini mi beklicez düşünceniz nedir

Sent from my LG-D855 using hisse.net mobile app

2. 21.12.2016 tarihinde Şirketimizce yapılan açıklamada belirtildiği üzere, Şirketimiz ile SNC-Lavalin SA/NV firması arasında ThyssenKrupp Industrial Solutions AG'ye anahtar teslimi ihale edilen CAN/AN tesisinin; kurulu kapasitesi olan 2.000 ton/gün Kalsiyum Amonyum Nitrat (CAN) ve 1.550 ton/gün stabilize Amonyum Nitrat (AN)'ın Avrupa piyasalarına ihraç edilecek kalitede üretim yapmasını teminen mühendislik, malzeme tedarik ve denetim-gözetim hizmetlerinin yanı sıra süreç ve operasyonların düzenli olarak gözden geçirilmesi ve iyileştirilmesi hizmetlerini kapsayan bir sözleşme imzalanmıştır. İyileştirme çalışmalarına 2017 yılında başlanacak ve bu çalışmalara dek tesis üretime devam edecektir. Sözleşme bedeli 4.000.000 EURO'dur.

bay Gencer uyardık dinlemedi. Almanlar tesisi
    Kucağına bıraktı gitti.
    tahkimi kazanma ihtimali 0. not düşelim.
    defter değeri 6,20..holding bilançosu önemli. Ege gübre ile piyasa vuruluyor bagfaşa sıra gelene kadar ky ezilir..

3.  Alıntı Originally Posted by girithglam Yazıyı Oku
    Peki yükseliş için yapılan işlerin bitmesini mi beklicez düşünceniz nedir

Bundan sonrası patrona kalmış..İsterse fizanada götürür. Her ne kadar hissede işlem yapmıyoruz deselerde tam 10 yıldır neredeyse her hareketini bilirim. Patron istemedikce kuş uçmaz..Birazda bilanço düzeltsin topuklarlar. En kötüsü 15900 TL den GAP var orayı alacaktır..tabi bu hemen olmaz. Birde hissede yaturimci inanılmaz güven sorunu yaşıyor. Dünyada başka eşi benzeri var mı bakmak gerek. 600 trilyon yatırım yapıp (diğer fabrikaları geçtim) piyasa değeri 480 trilyon olan başka bir hisse var mi. Sormazlar mi adama bu borca hangi akla hizmet etmek için girdin. Durduğunu yerde borcu katladin. Ne oldu vay teminatsız vay efendim işletme kredisi alınmadan alınmış vay efendim entegre tek tesismis eee..Sonuç .. ..Senin hisse (firma) değerin dolar bazında 2008 fiyatinda. TL bazında 2011 fiyatinda. Ha birde iki kez yatırımcının cebinde para aldın ℅ 600. Peki karşılığında ne verdin. Kocaman bir 0 (sıfır)..Peki bundan sonra nasıl güvenerek yatirimci hangi hikayeye inanacak. Vs vs..Bu giderilmedigi müddetçe KY kolay kolay ekmek yiyemez. Yedirmezler. Bizimki züğürt tesellisi.
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, kişisel görüşlere dayanmaktadır. "ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR "

4. bloomberg uydur kaydır haberlerle Ky kanını em, yatırımcıların ceplerini boşalt, 6-7 aydır üretim satış yapmadığının haberini verme, faaliyet raporununun sonunda Allah Allah.. dini imanı bari kullanmayın be..

5. Bu hafta ins güzel haberler gelir ve hisse hakettiği yere gelir

6. Hissenin bugünkü hareketlerini yorumlayacak olan var mı borsa düşüyor ancak bizimki sanki bağımsız takılıyor

7. Gübre satış yasağı kalktı 2016 yılı 3.ve 4.çeyrek bilançoları beklenildiği üzere zarar etti ama 2017 yılı 1.çeyrek bilançosunun düzeleceğini ümit ediyorum.
    “Ey kahraman Türk kadını! Sen yerde sürünmeye değil, omuzlar üzerinde göklere yükselmeye layıksın”
    Mustafa Kemal ATATÜRK

8.  Alıntı Originally Posted by girithglam Yazıyı Oku
    Hissenin bugünkü hareketlerini yorumlayacak olan var mı borsa düşüyor ancak bizimki sanki bağımsız takılıyor

hisse senedi 50 günlük hareketli ortalaması olan 10,39 TL'nin altına inerse orta vadeli trend yön değiştirerek sat sinyali verecektir.
    10.39 üzerinde kaldığımız sürece sıkıntı yok gözüküyor.
    Yatırım tavsiyesi değildir!
    “Ey kahraman Türk kadını! Sen yerde sürünmeye değil, omuzlar üzerinde göklere yükselmeye layıksın”
    Mustafa Kemal ATATÜRK

Sayfa 10/556 İlkİlk ... 891011122060110510 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •