Sayfa 100/459 İlkİlk ... 50909899100101102110150200 ... SonSon
Arama sonucu : 3665 madde; 793 - 800 arası.

Konu: KLNMA - T. Kalkınma Bankası

yarın tabandan mı satış emri vermek mantıklı sizce satış için? 32 TL yarının tabanı yoksa bugünün tabanından mı satmak lazım?

2. Hisse fiyatı 1 günde %50 düşermiymiş bende şaşırdım adamlar çok fena ters köşe yaptı 60700 tavan aynı gün taban ve ertesi gün taban olursa 32bin kısacası yarı yarıya
    Ben yinede yukarda alanlara üzülürüm tabi alan riskime katlanır borsada böyle fırsat galipin kağıtlarında bile olmaz zaten galip iyice uyuz oldu %10-30 a düştü eskiden 5-10 a katlardı
    Bu forumda yazdıklarım tamamen şahsi düşüncelerimdir,yazdıklarımdan kesinlikle etkilenmeyiniz,yatırım tavsiyesi olarak düşünmeyiniz

Alıntı Originally Posted by godzilla34 Yazıyı Oku
    Bozacaklar tavanı galiba
     Alıntı Originally Posted by kaynakç Yazıyı Oku
    Öyle görünüyor
     Alıntı Originally Posted by tek kurşun Yazıyı Oku
    Sayın Kaymakç bu dağılımı nasıl yorumluyorsunuz. Tşk
    Ben izlerken tavandaki Emirler ve işlemler güven vermiyordu. Normalde tavan bozacakta yazmazdım ama arkadaşın yazısı denk geldi be “öyle görünüyor” yazdım. İnsanları etkilemek istemedim. Bu kadar artmış bir hissenin bir yerden dönmesi gerekiyordu. Bana göre yeterli görüp satışa geçtiler. Yarınki hareket tahta hakkında Bilgi verir. Eğer banka hakkında yazılanlar olacaksa hakettiği yer nerdeyse oraya gidecektir. Ben 9 TL iken başka hisse aldım ve bunu kaçırdım ve takibe aldım. Ben ne zaman alırım 15/20 arası İnşallah oraya kadar gelmez.
    Son düzenleme : kaynakç; 11-10-2018 saat: 21:17.

4.  Alıntı Originally Posted by kaynakç Yazıyı Oku
    Hayır resimleri yüklerken izleyemedim görmedim yani.
    Söylediğim mantıklı mı sizce peki?

5. yarın tabandır...

6.  Alıntı Originally Posted by tiger Yazıyı Oku
    Dostum sen zarar etmez yine kazanırsın o zamana kadar tepki alımı gelir kişisel fikrimden kimse etkilenmesin ama yarın direk taban açarsa yukarda verdiklerini kaçırmak istememeleri
    Bu hisseyi ben 7 tl de almadım Berat Albayrak açıklama yaptı dedim beklenti bitti dönebilir diye ama asıl operasyon ondan sonra başladı anca izledik
    Benim de anlamadığım şu, gerçekleşmedi ki hala, yani nasıl bir para girecek hisseye belli değil ama potansiyeli var, nasıl bitiyor beklenti?
    Bugün bile yaklaşık 100k alım vardı tabandan bence garip yani, bakalım ne olacak yarın

7.  Alıntı Originally Posted by TarkanTatlitug Yazıyı Oku
    Benim de anlamadığım şu, gerçekleşmedi ki hala, yani nasıl bir para girecek hisseye belli değil ama potansiyeli var, nasıl bitiyor beklenti?
    Bugün bile yaklaşık 100k alım vardı tabandan bence garip yani, bakalım ne olacak yarın
    Dostum het hissenin her tavan yada tabanında alıcı olur 100 dediğin neki milyon bile işlem olabiliyor ben neleri gördüm 14 senede
    Bu forumda yazdıklarım tamamen şahsi düşüncelerimdir,yazdıklarımdan kesinlikle etkilenmeyiniz,yatırım tavsiyesi olarak düşünmeyiniz

Alıntı Originally Posted by TarkanTatlitug Yazıyı Oku
    İşte hissenin çoğunun küçük yatırımcıda olmasının dezavantajı da bu heralde panikle yığdılar tabana, geri çekseler bence toparlar biraz, tek kişi satmadı ki sonuçta?
    Maliyetim 17 sanırım zarar etmem fazla taban yapsa bile ne dersin?
    Ky çok hisse olduğunu düşünmüyorum varsa yükselirken satan çok olmuştur. Haftalık maliyet 15/20 arasında. İşlem adedi 01/10/2018 den itibaren azalmış. Buradan sattığı her hisseden kar ediyor. Kalan ky ise macera için kalmıştır. Büyük paralarla bekleyen olmaz.

Sayfa 100/459 İlkİlk ... 50909899100101102110150200 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •