Sayfa 100/967 İlkİlk ... 50909899100101102110150200600 ... SonSon
Arama sonucu : 7731 madde; 793 - 800 arası.

Konu: ISGSY - İş Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Andromeda Nova386 12'22'84'
    Gönderi
    6,906
    1.35 den 1.82 ye geldik onu saymazsak kızmakta serbest siniz .
    1.67 den 2.20 ye gidiyoruz onu da saymazsak
    1.78 den 3.20 ye gideceğiz .

Sıkıntıyı bırakın maceraya bakın .
    AL / SAT / YAT / TUT yada Turşu kur tavsiyesi değildir, sadece FaL ve dedikodu.

2. Ağlamayan bebeğe emzik yok şirketi arayın mejas atın ben kafalarını yedim artık haklısınız diyorlar ama sonuç yok...

3.  Alıntı Originally Posted by Siris Yazıyı Oku
    Bazi gruplar , bazi araci kurumlar veya firmanin kendisi 181 -177 arasinda top ceviriyor. Malin sahibini bilemiyorum. Fakat resim bu..firmanin altinda bulunan firmalar zaten iyi firmalar satilmalari onemli degil bence.. nami yuruse yeter havaş benim ortopro benim vs. Desem bu masturbasyon yeter isgsy... satmasa bile nami yurumeli... tahtadaki hareket koylu kurnazi tavrinda yakismiyor... ya firmanin haberi olmadan cakallar bulasti ..yada??
    Çakal iş grubunun kendisi. Anormal bir şekilde baskılıyorlar kağıdı. Endeks gider elimize verirler, dolar gider elimize verirler. Bende de 4 yılın birikmişliği var, gün gelir devran döner keser döner sap döner horoz domalır tavuk gömer.

4. Hayatımda bela okumadım yine okumak niyetim diğil ama bu ********ler konuşmaya gelse mangalda kül koymazlar ama aynaya baksınlar önce vampir pislikler.

5. rekor üstüne rekor kıran borsada en rezil tahta isterse 5 lira olsun kaçan kağıtlara bakınca zarar büyük..

6.  Alıntı Originally Posted by ORİYEN73 Yazıyı Oku
    rekor üstüne rekor kıran borsada en rezil tahta isterse 5 lira olsun kaçan kağıtlara bakınca zarar büyük..
    2.23 lerden yaklasik 2.5 ay once garfa dan ciktim keske cikmasaydim şu an kagit 3.40 larda .kacan firsatlar bir kişinin hayat standardini degistirecek kadar buyuk malasef.. ve bu eşşek e nereden bindik bin pişman etti.

7.  Alıntı Originally Posted by Siris Yazıyı Oku
    2.23 lerden yaklasik 2.5 ay once garfa dan ciktim keske cikmasaydim şu an kagit 3.40 larda .kacan firsatlar bir kişinin hayat standardini degistirecek kadar buyuk malasef.. ve bu eşşek e nereden bindik bin pişman etti.
    Aynen kardeşim bende garfayı 2.16 satıp bunla değiştirdim hesabını yap artık..

8. Kagidi kimsenin toplama hevesi bence yok tam tersi kusana kadar paraniz varsa hisseden alabilirsiniz

Sayfa 100/967 İlkİlk ... 50909899100101102110150200600 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •