Sayfa 100/136 İlkİlk ... 50909899100101102110 ... SonSon
Arama sonucu : 1084 madde; 793 - 800 arası.

Konu: BRLSM - Birleşim Müh. Isıtma Soğutma Havalandırma San. Tic. A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    benim brlsm ve atatp hisseleri nedense birbirlerini takip ediyorlar.... nedenini bilmiyorum..fiyatları birbirine çok yakın..biri çıkınca diğeri de çıkıyor...birbirlerinden etkileniyorlar...çok garip...

yine kocaer de olumlu olunca nedense bu ikisine de moral geliyor.. bunların tek ortak noktaları benim...başka bir ortak nokta yok..ilginç hisselerin ruhunu gerçekten de biz yatırımcılar oluşturuyoruz...

kişisel tahminim beni takip eden dostlarım bu hisselerde etkin olmalılar...bir şekilde birbirlerinden etkileniyorlar...
    Keko kardeş tahtacılar seni takip ediyor!

Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    benim brlsm ve atatp hisseleri nedense birbirlerini takip ediyorlar.... nedenini bilmiyorum..fiyatları birbirine çok yakın..biri çıkınca diğeri de çıkıyor...birbirlerinden etkileniyorlar...çok garip...

yine kocaer de olumlu olunca nedense bu ikisine de moral geliyor.. bunların tek ortak noktaları benim...başka bir ortak nokta yok..ilginç hisselerin ruhunu gerçekten de biz yatırımcılar oluşturuyoruz...

kişisel tahminim beni takip eden dostlarım bu hisselerde etkin olmalılar...bir şekilde birbirlerinden etkileniyorlar...
    Doğru tespit sevgili keko. Sen ve seni takip eden benim gibi yatırımcılardan sebep ikisinin fiyatları neredeyse kafa kafaya gidiyor.

3.  Alıntı Originally Posted by notamah Yazıyı Oku
    Keko kardeş tahtacılar seni takip ediyor!
    farkındayım dostum...sonuçta iyi olmayan hisseyi almıyorum...by lar da ky lar da fayda görüyor...burada çok değerli yatırımcılar var...şirketlerin temeline değer veren ve sabırlı olan yatırımcılar...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

4. brlsm diğer enerji sektörü hisseleri ile birlikte biraz dinlenmeye çekilmiş gibi...brlsm sen gençsin..tazesin..ucuzsun...diğer abilerine yol göster...daha çok büyüyeceksin...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

5.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    brlsm diğer enerji sektörü hisseleri ile birlikte biraz dinlenmeye çekilmiş gibi...brlsm sen gençsin..tazesin..ucuzsun...diğer abilerine yol göster...daha çok büyüyeceksin...
    dinlenmek iyidir maraton koşucuları için gereklidir...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

Son zamanlardaki hareketleri normal değil. Patron ve tahtacılar ky ile adeta oyun oynuyorlar.

Devre kesti.

8.  Alıntı Originally Posted by yak Yazıyı Oku
    Devre kesti.
    hiç böyle yapmazdı...çok garip...bakalım piyasa neye karar verecek...

Sayfa 100/136 İlkİlk ... 50909899100101102110 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •