Sayfa 100/416 İlkİlk ... 50909899100101102110150200 ... SonSon
Arama sonucu : 3323 madde; 793 - 800 arası.

Konu: MERKO - Merko Gıda

1.  Alıntı Originally Posted by Akrep71 Yazıyı Oku
    1. Anlaşmanın SPK tarafından olumsuz cevap verilebileceği yazılmış, anlaşma usulsüz müdür? ki geçersiz sayilsin?
    2. Yıllık bilanço zarar yazmış, bu yeni bir mesele değil ki, şirket zarar yazıyor zaten. Bunun içindir ki, fon sağlayarak şirketin mali gücünü artırmaya çalışıyor.

Bence bunda çok olumsuz görülen ve yarın eksi açacak derecede kötü bir durum yok gibi. OYAK, bizim, vakıf, finansman gibi büyük aracı kurumların aylık takas değerlerine bakıldığında artış görülmekte. Buda benim biraz içimi rahatlatıyor. Bir haftalık süre içinde bende biraz girdim hisseye ama formu yeni yeni okumaya başladım, içim karardı. Yarın nasıl olacak çok merak ediyorum. Hepimiz için iyi olur inşallah.
    Anlaşmanın SPK tarafından olumsuz cevap verilecegi nerde yazıyor.

GM 5 Plus d cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Evet arkadaşlar ikinci planda tamamen sıfır hata ile işlendi sıra pazartesi işlem yasagının kalkması ile açıkçılara hisseyi yukarı taşıttırmaya geldi pazartesi için bugün ikinci seans hazırlık yapmalı olun için sert bir tepki vermeli mutlaka açıkçı toplamak için artı kapatmalı mesala veya biraz daha zorlayıp ne de olsa yasak kalkacak diye 1,90 üzeri atmalı hatta sınırları zorlamalı 2,00 gibi pazartesi sabah açıkçılara zemin hazırlamalı sabah açıkçıların satışıyla salınan tahta bir anda tavana yapıştırılıp açıkçılara en azından iki gün tahtayı taşıttırmalı ha bu arada SPK için olumsuz yorumunu ben yaptım tecrübe sadece eğer şimdi yazdıklarım olursa onay gelmez eğer onay gelecekse yukardaki plan işlemez bir hafta daha burda mal toplamak içi süründürür 1,66 yı görseydi sabah çok iyi olacaktı hala aklı orda burda büyük yatırımcı değil ky soyguncuları var büyük yatırımcı bu işlerle ugraşmaz

3. Böyle saçma sapan bilançoya gene iyi dayandı

sanırım endexin etkiside var

endex eksiye dönerse olacakları düşünmek bile istemiyorum

saat 6:10 a kadarda çok var....
    borsada para geçer çakıl taşı değil, kimse tanımadığı kişilerin dedikleriyle al sat tut kararı vermesin ...
    yaptığım tüm tahmin ve yorumlar kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir

4.  Alıntı Originally Posted by BROKERAY Yazıyı Oku
    Böyle saçma sapan bilançoya gene iyi dayandı

sanırım endexin etkiside var

endex eksiye dönerse olacakları düşünmek bile istemiyorum

saat 6:10 a kadarda çok var....
    Burdan dönüş yapmalı artık 1,66 için zorlamanın bir anlamı yok hala baskı peşindeler şu aşamada 2,00 üzeri alıp buraya kadar dayanan 1,66 dada satmaz ama artık birilerin dikkati buraya çekilecektir bilanço kozu bitti tek olumsuz bu haber di süreçte bundan sonra olumlu haber akışı başlayacak SPK onayı hemen arkasından GEM e davet bunlar hep tavan getirecek haberler

5. Artık ikinci seans başından itibaren alışların hızlanmasını bekliyorum kapanışa bir şov yaparsa şaşmam artık

6. 3 üye 6 ziyaretçi bir hissede bu kadar ky varsa işler iyi demek

7. En son para kaynagı bulup şirkete para getiren ARTI olmuştu grafige bakınca bizimki daha emekliyor yürümeye başlamadı daha birde son bilançoda enerji kaleme iyi biodizel işi yenilenebilir enerji şimdinin ve gelecegin en büyük yatırımı umarım gelen parayı bu alanda dogru kullanırlar para nın yabancıdan gelmesi denetimin iyi olacagı anlamında bakalım adres degişiliği filan iyi bir imajla başlayacaklar mı işe

8.  Alıntı Originally Posted by zamanadurdemek Yazıyı Oku
    En son para kaynagı bulup şirkete para getiren ARTI olmuştu grafige bakınca bizimki daha emekliyor yürümeye başlamadı daha birde son bilançoda enerji kaleme iyi biodizel işi yenilenebilir enerji şimdinin ve gelecegin en büyük yatırımı umarım gelen parayı bu alanda dogru kullanırlar para nın yabancıdan gelmesi denetimin iyi olacagı anlamında bakalım adres degişiliği filan iyi bir imajla başlayacaklar mı işe
    Evet yegane tek forumdaşım örnek doğru olmuş

fakat birde oylum var onuda bir incelemek lazım buna benzer haberle 3,30 lara çıkarıp çaktılar kağıdı

aylar geçti kağıt 1,70 lerde sürünüyor...
    borsada para geçer çakıl taşı değil, kimse tanımadığı kişilerin dedikleriyle al sat tut kararı vermesin ...
    yaptığım tüm tahmin ve yorumlar kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir

Sayfa 100/416 İlkİlk ... 50909899100101102110150200 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •