Sayfa 100/1049 İlkİlk ... 50909899100101102110150200600 ... SonSon
Arama sonucu : 8390 madde; 793 - 800 arası.

Konu: Bitcoin & Ethereum

1.  Alıntı Originally Posted by Discover Yazıyı Oku
    Futurelar basliyor.

Havuza kopek baliklari girecek.

Buyuk sert hareketler olacak.

Sert dususler
    Sert cikislar.

Bakalim neler yasayacagiz.

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Devre kesici kullanacak CME, yüzde 20’lik fiyat limiti kullanacak.

Bu limit dışı işlem yapılmasına izin verilmeyecek.

CME’de ayrıca bir önceki günün uzlaşma fiyatına göre yüzde 7, yüzde 13 ve yüzde 20 seviyelerinde olmak üzere üç aşamalı devre kesici uygulayacak.

Buna göre, ilk ve ikinci aşamada emir alımına iki dakika ara verilecek. Chicago Board Options Exchange ise günlük değişim oranı yüzde 10’u geçerse, XBT işlemlerini iki dakika durduracak.

İşlemler devam etmeye başladığında XBT’lerdeki değişim yüzde 20’ye yaklaşırsa, “durdurma” beş dakika olacak
    Yukarıda yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

2.  Alıntı Originally Posted by powerpc Yazıyı Oku
    aynı anda usb imajınıda dvd ye yazdım ben işimi şansa bırakmam. bu usb den istediğim kadar üretebilirim. dvd verbatimin 100 sene garantili olanlarından.
    BTC kodlarını kağıda yazıp saklamak mümkün olabilir. Ancak başkalarının ele geçirmemesi için özel bir algoritma yaratıp yazılabilir. Mesela içinde geçen küçük a harfleri ve 1 rakamları yerine farklı bir rakam yada harf yazmak gibi.

Yada bir tarihi baz alıp bu tarihteki rakamlara denk gelen rakam yada harfleri alfabetik sırada bir sonraki olarak değiştirilmesi yolu ile.

Bu arada 20 yıl önce kayıt ettiğim 50 civarı verbatim azo ve pny gold dvd leri hala sorunsuz okutabiliyorum.
    Yukarıda yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

3.  Alıntı Originally Posted by Turnike Yazıyı Oku
    BTC kodlarını kağıda yazıp saklamak mümkün olabilir. Ancak başkalarının ele geçirmemesi için özel bir algoritma yaratıp yazılabilir. Mesela içinde geçen küçük a harfleri ve 1 rakamları yerine farklı bir rakam yada harf yazmak gibi.

Yada bir tarihi baz alıp bu tarihteki rakamlara denk gelen rakam yada harfleri alfabetik sırada bir sonraki olarak değiştirilmesi yolu ile.

Bu arada 20 yıl önce kayıt ettiğim 50 civarı verbatim azo ve pny gold dvd leri hala sorunsuz okutabiliyorum.
    azo dvd en iyisi bende onu kullanıyorum. çok değişik bir usb yarattım her pc de boot edebiliyor tüm walletlar kurulu. tabiiki linux.şimdi ben bunları dolaba kaldırdım. hackerlar havasını alır.

4. https://i.hizliresim.com/YOor6A.png

Baslangiç boyle.
    En buyuk 5 dakikalik cubuk.

Simdiden 16850 dolar.
    Yuzde 11

5. 16600-700 lerden 10900 lere kadar geri çekilme...

16636 aktif...

6. paribuda sıkıntı mı var? giremiyorum

GT-I9500 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. bundan sonra satmak falan yok,arşive koydum seneye bakacağım. bakalım 10k 100k olacak mı

8.  Alıntı Originally Posted by secbul Yazıyı Oku

Bir kaç çöp coin..Soldaki rakamlar tüm coinin total değeri.
     Alıntı Originally Posted by Discover Yazıyı Oku
    https://i.hizliresim.com/o644km.jpg

Etheri ve ripple i kacirdim
    Ona yanarim.
    Bit e girdigim subat mart gibi bunlarada yatirim yapsa idim.

(

Neyse.

Bakalim.
    Neler olacak.

yavas yavas konuyu anlamaya calisiyorum, abuk sabuk sorular soruyorsam mazur gorun lutfen. simdi anladigim bitcoin ana para yani kripto paralarin rezerv birimi etherum da euro gibi falan... (en basit bu sekilde anlatabiliyorum..) veya biri garanti oburu tupras vs gibi :-)

bir de alt coinler var. mesele ben fiyati 0 - 0,0001, 0,001 - 0,01, 0,01 - 1 vs olanlarin market degeri belli bir rakama ulasmis veya islem hacmi belli seviyeye cikmis 38 tane alt coin listeledim. kafamdan hepsine 100 dolar yatirdigimi dusundum.

ekteki artislara bakarak bir tanesinde neo veya monacoin gibi bir cikis yakalansa zaten yapilan yatirimi kat be kat cikartiyorsunuz. e tabi burda bi akilli ben olmadigima gore bunu yakalayan bir suru insan da vardir herhalde.

bu sekilde bir islem yapma imkani sunuyor mu internet siteleri ve bundan da onemlisi para cekme limiti 2000 dolar ise, belli bir para kazanildigindan bununu aylara yayan bir cekme sureci mi yasaniyor? satis islemi gerceklestiginde, para garanti bir sekilde nerede tutuluyor veya tutuluyor mu?

son olarak turkiyede yasayanlar olarak yurtdisinda islem yaptigimizda toplu olarak gonderebiliyor muyuz, cekebiliyor muyuz, banka hesabimiz nerede olmak zorunda...

selamlar

son olarak

Sayfa 100/1049 İlkİlk ... 50909899100101102110150200600 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •