Sayfa 100/814 İlkİlk ... 50909899100101102110150200600 ... SonSon
Arama sonucu : 6509 madde; 793 - 800 arası.

Konu: MRSHL - Marshall

1. Ana sözleşme tadili konusunda belki haddim olmayarak ilk defa burada yazmış olayım... Geçmiş sayfaları inceledim ama açıklama göremedim.

Esas Sözleşme 4. Maddeye sadece S bendi eklenmiştir. Bu değişikliğin yapılmasındaki gerekçe, Mesleki Yeterlilik Kurumu tarafından yayımlanan Mesleki Yeterlilik Kurumu, Sınav Ölçme, Değerlendirme Yönetmeliği kapsamında Marshall'ın mesleki yeterlilik akreditasyonu almak istemesidir. Böylece Marshall, eğitim verdiği ustalarına ustalık belgesi verilmesini amaçlamaktadır. Marshall'ın temel faaliyet konusu esasen boya ve vernik üretimi olup, bu sözleşme değişikliği Şirket'in temel faaliyet konusunu değiştirecek nitelikte değildir.

S) Yukarıda yazılı maksat ve amaçların gerçekleşmesini teminen, ulusal yeterliliklere dayalı personel belgelendirme işlemlerinin yapılması, sınav düzenlenmesi, boya sektöründe bulunan, usta, bayi ve teknik karar vericilere eğitim verilmesi.

Kaynak: https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/603759 adresindeki Marshall Boya 2016 Yılı Genel Kurulu Bilgilendirme Dokümanı.pdf dokümanı.

Bana öyle önemli bir değişiklik gibi gelmedi ama herkes kendi yorumunu yapabilir tabi.
    işte yüzyılın teknik yorumu bu: "cuma günü papazı salarlarsa endeks 105-107 bine garan ve halk 9-10 aralığına gider."

2. Yıl sonunda sermaye yapısına yönelik değişikliği yine ayak oyunlarıyla yapmazlarsa 26 değil dipsiz kuyuya düşer. Ki bu yönetim kadrosu işi kılıfına uydurmakta ustadır. Yapar mı yaparlar. Son 6 ayımız.

3.  Alıntı Originally Posted by val Yazıyı Oku
    Ana sözleşme tadili konusunda belki haddim olmayarak ilk defa burada yazmış olayım... Geçmiş sayfaları inceledim ama açıklama göremedim.

Esas Sözleşme 4. Maddeye sadece “s†bendi eklenmiştir. Bu değişikliğin yapılmasındaki gerekçe, Mesleki Yeterlilik Kurumu tarafından yayımlanan Mesleki Yeterlilik Kurumu, Sınav Ölçme, Değerlendirme Yönetmeliği kapsamında Marshall’ın mesleki yeterlilik akreditasyonu almak istemesidir. Böylece Marshall, eğitim verdiği ustalarına ustalık belgesi verilmesini amaçlamaktadır. Marshall’ın temel faaliyet konusu esasen boya ve vernik üretimi olup, bu sözleşme değişikliği Şirket’in temel faaliyet konusunu değiştirecek nitelikte değildir.

s) Yukarıda yazılı maksat ve amaçların gerçekleşmesini teminen, ulusal yeterliliklere dayalı personel belgelendirme işlemlerinin yapılması, sınav düzenlenmesi, boya sektöründe bulunan, usta, bayi ve teknik karar vericilere eğitim verilmesi.

Kaynak: https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/603759 adresindeki Marshall Boya 2016 Yılı Genel Kurulu Bilgilendirme Dokümanı.pdf dokümanı.

Bana öyle önemli bir değişiklik gibi gelmedi ama herkes kendi yorumunu yapabilir tabi.
    Bilgi için minnetarım val bey. bu kadar millet var kimse bilmiyordu. geçmiş sayfalarda bir şey yok. sayenizde öğrendik. Allah razı olsun val bey..
    forum miilleti, sizde biraz "araştırmacı yatırımcı" olun.

4.  Alıntı Originally Posted by MGM21 Yazıyı Oku
    Bilgi için minnetarım val bey. bu kadar millet var kimse bilmiyordu. geçmiş sayfalarda bir şey yok. sayenizde öğrendik. Allah razı olsun val bey..
    forum miilleti, sizde biraz "araştırmacı yatırımcı" olun.
    Rica ederim sayın MGM21. Allah sizden de razı olsun.
    işte yüzyılın teknik yorumu bu: "cuma günü papazı salarlarsa endeks 105-107 bine garan ve halk 9-10 aralığına gider."

5.  Alıntı Originally Posted by ROYAL Yazıyı Oku
    Yıl sonunda sermaye yapısına yönelik değişikliği yine ayak oyunlarıyla yapmazlarsa 26 değil dipsiz kuyuya düşer. Ki bu yönetim kadrosu işi kılıfına uydurmakta ustadır. Yapar mı yaparlar. Son 6 ayımız.
    Ayak oyunları konusunda Haklısınız ROYAL bey. atasposumuz olan güreşte birde grekeromen stili vardır. Tam bir greek oyununa şahit olmaktayız. Bilirsinizki bu grekoremen stilde herşey serbesttir. Testis avuçlama dahil. Ne kadar acı verir çoğumuz biliriz. Yinede kıspetin arkasından kol sokmalardan iyidir. 26 iyidir bence.

6.  Alıntı Originally Posted by val Yazıyı Oku
    S) Yukarıda yazılı maksat ve amaçların gerçekleşmesini teminen, ulusal yeterliliklere dayalı personel belgelendirme işlemlerinin yapılması, sınav düzenlenmesi, boya sektöründe bulunan, usta, bayi ve teknik karar vericilere eğitim verilmesi.

Önemli değişiklik değil tabi
    Ortalık yanıyor köy yanıyor aq şirket yönetimi ..spu gibi saçını tarıyor. endeks olmuş 100bin adamlar t.şşak geçiyor bizimle.
    O belge verdiğiniz ustalar ..ksin sizi Petros ve yaverleri.
    Ayrıca sizi denetleyen bağımsız denetim şirketinin de yönetim kurulundakileri tek tek öpüyorum en içten duygularımla.

7. Bu aqlarım küfürden de haz alıyor. zarar yazdıkları bilançodan sonra şirket fakslarına "zarar ediyosa kapatın a.k. şirketini" diye yazıp göndermişliğim bile var.

8.  Alıntı Originally Posted by ROYAL Yazıyı Oku
    Önemli değişiklik değil tabi
    Ortalık yanıyor köy yanıyor aq şirket yönetimi ..spu gibi saçını tarıyor. endeks olmuş 100bin adamlar t.şşak geçiyor bizimle.
    O belge verdiğiniz ustalar ..ksin sizi Petros ve yaverleri.
    Ayrıca sizi denetleyen bağımsız denetim şirketinin de yönetim kurulundakileri tek tek öpüyorum en içten duygularımla.
    yine haklısınız ROYAL bey, endeks 180 bine çıkınca bakalım bu mrshl ne olacak.

Sayfa 100/814 İlkİlk ... 50909899100101102110150200600 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •