Sayfa 1000/1955 İlkİlk ... 5009009509909989991000100110021010105011001500 ... SonSon
Arama sonucu : 15636 madde; 7,993 - 8,000 arası.

Konu: Nuri ile Ayva Tatlısı: Dikkat çiğ yemeyiniz!

1. Özgür Demirtaş: Selahattin Demirtaş burada bir MİZAH fırsatı yakalayıp bu twiti atmış.

Benim hiçbir siyasetçiyle yakından veya uzaktan akrabalık bağım YOK.
    Hadi urdan......
    Yazdiklarim yatirim tavsiyesi degildir...

2. Cin Suresi 8 ve 9. ayetler:

8) "Kuşkusuz biz göğe ulaşmak istedik, fakat onu çetin bekçilerle ve yakıcı ışıklarla dolu bulduk."
    9) "Halbuki biz, (daha önce) göğün bazı yerlerinde gayb haberlerini dinlemek için otururduk. Fakat şimdi her kim dinlemeye kalkacak olursa, kendini gözetleyen yakıcı bir ışık bulur."

3. Boyut kapılarında nöbetçi olarak ejderhalar bekler..
    Çok kısa bir dönemde Dünya'dada yaşadılar uyum sağlayamadıkları için geri döndüler..

Cin suresi 8 ve 9 ayetleri bu olayı anlatır..

4. Tweet
    Yeni Tweetleri göster
    Sohbet
    DarkWeb Haber
    @Darkwebhaber
    TRT Özel Yayını'nda konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan:

🔺5 yıllık takvim çıkardık. Proje sadece İstanbul'u değil Marmara'yı, Trakya'yı içeriyor. Afetlere karşı İstanbul Mekansal Strateji Planı'nı hayata geçiriyoruz.

🔺(İstanbul) Konutları dönüştürürken, boşalan yerleri yeşil alan ve sosyal donatı alanlarıyla değerlendireceğiz. Yeni toplanma alanları kazandırmış olacağız.

🔺TCG Anadolu'nun iki katı büyüklüğünde bir gemi daha yapacağız.

🔺İstanbul'da göç ve nüfus artışına izin vermeyeceğiz.

🔺Kiraların büyükşehirlerde yükseltildiğini görüyoruz. Bu bir fırsatçılıktır. Bu fırsatçılığa yasal düzeyde izin vermeyeceğiz.
    Artık Tayyip Agamın CB olacağını söyleyebilirim. Yukaridaki aciklamadan dış dinamik ile anlasildigini anliyorum. Kesin olmamakla birlikte, muhalefet mecliste cogunlugu saglayabilir.
    Fakat mesela Cemal Enginyurt ve benzer bir kac isim daha var, bunlar sayet Tayyip Agamin cagirirsa, hiç ikiletmeden destek verirler.

5. Astrolog Karaca;
    Erdoğan bu seçimde ilk turda bitirecek..
    Kılıçdaroğlu için ise,siyasi bir bitiş olacak, hatta bir daha adı bile anılmayacak.

Yani demek istiyor ki; Erdoğan, hem Türkiye'yi hem de CHP'yi Kemal'den kurtaracak..
    CB secimlerini kaybetse de sayet mecliste, bir-iki vekil de olsa cogunlugu saglarsa, acaba Cehabeliler Kilicdaroglu'na dokunmayabilirler mi?
    Yok be ya, secim gecesi Cehabe genel merkezi basilabilir.

6. Fotoğraftaki şahıs Abdulhamitin yüzüne "Saraydan savaş yönetilmez Hünkarım,ordu başına Padişah gerek" diyebilen ve Damat Feritin yüzüne ana avrat küfür ettiği söylenen Deli Fuad Paşa.
    Son günlerde ne kadar terörist,terör örgütünün kucağına oturmuş yahut onlara kuyrukçuluk yapan++
    Gavurdan fonlanıp etnikçilik,bölücülük yapan ve bunlara yardım eden ne kadar g.tü kaptırmış müptezel varsa Deli Fuat Paşa havalarında kendilerini deliliğe vurup t.şşaklı kolpası yapıp yüksek perdeden sallıyorlar sağa sola,ona buna.Ulan burulmuş ibnler
    Deli Fuattaki 4 ton t.şşak deliliğinden değil oğlum 2 oğlunu Balkan Harbinde 1 oğlunuda Çanakkalede olmak üzere 3 çocuğunu bu vatana şehit vermesinden ve 77 yaşına geldiği halde Balkan harbinde görev istemesinden kaynaklanıyor.
    Rahmet olsun.

7. The National News | D. Lepeska:

"Seçimlere dört hafta kala tüm olumsuzluklara rağmen Erdoğan, hala mücadelenin içinde ve sadık destekçilerine güvenebilir.

Bu, sarsılmaz bir siyasi iradenin içine gizlenmiş, muammaya sarılı bir muammadır."
    Türk Milleti büyük millettir. Büyük millettler böyledir, inandığı liderinin peşinden sonuna kadar gider. Yeter ki samimi olduğuna inansın. Italyanlar Mussolini'nin peşinden sonuna kadar gitmediler ama Almanlar Hitler'in peşinden gittiler. Italya'nin durumu ortadadir. Sanayisi, teknolojisi, medeniyeti, tarihiyle mukayese edilemeyecek derecede zavalli bir ulke.Àslinda Hitler haindi. Tayyip Agam samimi bir vatanseverdir. Hitler'le karsilastirmak dogru degil, Tayyip Agam diktator degildir. Sadece Sezaryen bir liderdir, bu dönemde gerekli olan budur.

8. Gazeteci Serdar Akinan, Twitter sayfasında gözaltına alındığını duyurdu. Akinan, bu sabah saat 05:16’da “Gözaltına alınıyorum. Ayvacık ilçe emniyete götürülüyorum.” diye yazdı. (Ben, bu gözaltının Muhammed Yakut’la olan irtibatıyla ilişkili olabileceğini düşünüyorum.)

Sayfa 1000/1955 İlkİlk ... 5009009509909989991000100110021010105011001500 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •