Onemli Gunler Banner
Sayfa 101/990 İlkİlk ... 519199100101102103111151201601 ... SonSon
Arama sonucu : 7920 madde; 801 - 808 arası.

Konu: Viop XLVII

1.  Alıntı Originally Posted by akcay Yazıyı Oku
    sabah bloombergte duydum canlı dövizi satıp faize yatırıp %25-30 ler seviyesinden sonrada forward yaparak aradaki %5-6 lık farkı cebe indiriyorlarmıs...

hem dövizi kalıyor hemde tl faizini alıyor...

bu olabilir mi?
    haziran vade 20.95 şu anda.. spot 18.78 ... yıllık %25 faiz eder aradaki fark zaten...

6 ay için %30 faiz bile alsan doları sattın vade sonu tekrar dolara döndün derken geriye bir şey kalmaz... %26-27'de zarar bile edersin... anca %35 ve üstünü bulursan bence anlamlı olur, o zaman da forward fiyatları zaten arada arbitraj bırakmayacak şekilde artıyor genelde, anca volatilite olan bir günde yakalanabilir belki o düzeyde bir arbitraj...
    Markets may remain irrational longer than you can remain solvent.

2.  Alıntı Originally Posted by SEL Yazıyı Oku
    günaydın .. ana portfoy aynen devam .. ilave günlük biraz petkm biraz banka ve biraz tavh ilave ettim kademeli alım düşünüyorum günlük için .. .... bakalım kısmet .. ben pozitifim bist için şahsen ... ytd
    günlük alışlarımı tamamladım ...full değilim ama yeterli..zaten fazladan aldıyorum .. gerisi palaya kalmış .. kısmet ..
    yatırım tavsiyesi değildir ..

3. ben de bu palanın alçak sürünme sonrası 45 derece açı ile yükseltmesini seviyorum.

4. yatırım finans geçen hafta aldığı tahtalarda bu hafta satıcı tarafında .
    FORMASYON AVCISI -53

5.  Alıntı Originally Posted by Paragöz35 Yazıyı Oku
    4 aydır her Pazartesi artı gap var , Cuma günleri seans sonlarında long olup Pazartesi flat olan milyonları götürdü resmen hala Viop yapmayın diyen sığırlar var...
    bu forumda borsadan anlayan çok az sayıdaki şahsiyetten biri olan paragöz arkadaşa tebriklerimi arz ederim, kullandığı metaforu da beğendim

6. Akşam pazarı için para ayırdın mı paragöz abi, sanırım pazar olucak

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

7.  Alıntı Originally Posted by mustaf2231 Yazıyı Oku
    ben de bu palanın alçak sürünme sonrası 45 derece açı ile yükseltmesini seviyorum.
    papaz o pilavı her gün yemeye devam edecek mi, bu soru üzerine düşünmek lazım arada

vadelisini trade etmekte olduğumuz 30-endeks spot, perşembe kırılım, cuma kırdığı yere geri çekiliş sonrası, bugün kaldığı yerden düşüe devam eder diyor teknik analiz- stop kriterini 5900 dolayına koymuş teknik analiz.. teknik analiz bilimdir, bilimi sevelim, bilime saygı duyalım.. respect

Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    yatırım finans geçen hafta aldığı tahtalarda bu hafta satıcı tarafında .
    Enka dahil mi abi?

Sayfa 101/990 İlkİlk ... 519199100101102103111151201601 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •