Onemli Gunler Banner
Sayfa 101/1002 İlkİlk ... 519199100101102103111151201601 ... SonSon
Arama sonucu : 8015 madde; 801 - 808 arası.

Konu: Viop-XXXI

1. Son sözüm..
    Birileri piyasa şartları gördüğü okuduğu inandığı yönde hisse alıp kar etmeyi bekliyorsa
    Bende tam tersi olarak hisse satıp kar etmeyi bekleyebilmeliyim!!

Kimin beklentileri gerçekleşirse kim daha iyi analiz etmiş dersine çalışmış ise zaten gerçekler ortaya çıkacak ve o taraf para kazanacaktır..
    SERBEST PİYASA dediğimiz de budur..

Sen açığa satışı yasaklarsan adam piyasadaki bütün lotları gerekirse 50 katı fiyata toplar ver kimseye de vermezse piyasa diye birşey ortada kalmaz..
    Ben ondan ödünç alıp açığa satamam..
    Onun istediği fiyattan ve miktardan alabilirim.
    Adamın kendiside aslında satamaz..Fiyatı çektikçe çeker müthiş bi balon oluşur..

Eskiden piyasada 1000 hisse varsa adam 500 ünü alsa bile fiyatı 3 katına çıkınca açıkcı geliyor diğer 500 ü ödünç alıp basıyordu aşşa..(örnek olarak verdim rakamları)
    Yani bu şekilde piyasadaki bütün lotları toplamaya cesaret edebilen az dı..Yılda 1-2 kağıt çıkardı..
    ozgyo var işte çaycı bütün hisseleri topladı açıkcılar kaldı idi ortada..

Şimdi ise adam gerekirse 10-20 katı fiyatada olsa hisseleri topluyor..

Para sebil..
    Açığa satış yok..

Bu işin sonu nasıl olacak bilemiyorum..
    bryat mesela 1000 tl olsa kimse bişi demez..
    sasa 8 e pahalı dedik 30 oldu
    60 olmaz diyebilen var mı

100?

2. Borsada kazanmak çok zorlaştı. Her yer robot. Emir giriyorsun. Önüne atlıyor. Ne olacak bakalım bu işin sonu. Bir gün biri satıyor diğeri alıyor. Gördüğüm farklı kurumlardan mal döndürüyorlar. Satıyorlar ve alıyorlar diyemiyorum.
    Daha önce söyledim. Vadeli de 1700 üstünde satıp 1550 civarı alıp 1650 üstünde alsat yapıyorlar. Daha önce senaryom buydu.
    1700 üstünde satıp 1500 kadar verip 1650-1700 aralığında tekrar satacaklar diye düşünmüştüm. Ama şu an çözemedim. 1650 üzerinde güçsüz duruyor.

Alsat devam 300-500 kazanmaya devam.

Millet aya gidiyor. Fener yaya. Yıl 2021 hala oyun yok.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir. Her yiğidin yoğurt yiyişi farklıdır. Ben bir strateji uygularım gerçekleşir ya da gerçekleşmez.

3. Kaldiracli işlem var short long var oradada ama orası Bizim piyasa gibi değil yeri geldi mi spotu yüzde 2000 gideni gördüm..
    Bizim piyasalar gibi değil fibo değerleri ve zamansallik kesinlikle çalışıyor o piyasa da...
     Alıntı Originally Posted by KaraKemal Yazıyı Oku
    bu bitcoin işlemlerinin vadelisi var mı ?
    yani açığa satış yapılabiliyo mu ??
    SM-N935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. O değil de, hiç bakmam hiç de inanmam ama sizi okuya okuya şey oldu, 5 dakkkalikta kabak gibi yükselen üçgen mi neyse o yok mu? Cok pis yukarı patlayacak gibi noğmıssız ne dersiniz?

Kapatmasak iyi miydi son lonkleri

SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Katılmıyorum hocam.. haddim olmayarak şöyle diyeyim..bir hisse ye ilk adımı atmak çok zorlaştı..yani almak..
    Hisse hikâyesi ve bilanço dönemlerinde faaliyetinde gol yemiyorsa sıkıntı yok...
    Örnek burda çoğu kişi bilmez..
    Alkim yggyo cemtas gedik...
     Alıntı Originally Posted by Ex2000 Yazıyı Oku
    Borsada kazanmak çok zorlaştı. Her yer robot. Emir giriyorsun. Önüne atlıyor. Ne olacak bakalım bu işin sonu. Bir gün biri satıyor diğeri alıyor. Gördüğüm farklı kurumlardan mal döndürüyorlar. Satıyorlar ve alıyorlar diyemiyorum.
    Daha önce söyledim. Vadeli de 1700 üstünde satıp 1550 civarı alıp 1650 üstünde alsat yapıyorlar. Daha önce senaryom buydu.
    1700 üstünde satıp 1500 kadar verip 1650-1700 aralığında tekrar satacaklar diye düşünmüştüm. Ama şu an çözemedim. 1650 üzerinde güçsüz duruyor.

Alsat devam 300-500 kazanmaya devam.

Millet aya gidiyor. Fener yaya. Yıl 2021 hala oyun yok.

6. Başkan sistem ne diyorsa onu manuel yap bak gene müdahale etme..
    Sistem longsa senin birşey diyemem ama bence sistemin ne derse o..
    Benim sistem kesinlikle hisse de daha iyi vadeliye kafa yoracak zamanı botcoin e harcıyorum tavsiye ederim..bende gaz vereyim
     Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    O değil de, hiç bakmam hiç de inanmam ama sizi okuya okuya şey oldu, 5 dakkkalikta kabak gibi yükselen üçgen mi neyse o yok mu? Cok pis yukarı patlayacak gibi noğmıssız ne dersiniz?

Kapatmasak iyi miydi son lonkleri

SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by oyunagelenadam Yazıyı Oku
    Başkan sistem ne diyorsa onu manuel yap bak gene müdahale etme..
    Sistem longsa senin birşey diyemem ama bence sistemin ne derse o..
    Benim sistem kesinlikle hisse de daha iyi vadeliye kafa yoracak zamanı botcoin e harcıyorum tavsiye ederim..bende gaz vereyim

3 gündür sistemim her gün zarar ediyor. Küçük zararlar ama 1 günü bile karda kapatamadı. Rezonansa girdi, pala benim sistemin de doğal frekansını yakaladı. En son long kalmış eğer yarın pozitif giderse kar yazar yok dönerse yarn da zarar...

8. Bugün spotda garanti deki yabancıya bakarsak daha epey yol var. O kadar mal dönüp de verilecek miktardan çok fazla.

Sayfa 101/1002 İlkİlk ... 519199100101102103111151201601 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •