Onemli Gunler Banner
Sayfa 1010/1081 İlkİlk ... 1051091096010001008100910101011101210201060 ... SonSon
Arama sonucu : 8643 madde; 8,073 - 8,080 arası.

Konu: Orta uzun vadeli (Boğa) hedefe kadar disiplin (2)

1. Herşey anketlerle belli olsaydı bugün ne İngiltere Brexit’i görürdü ne de Trump ABD başkanı olurdu. Seçime kadar anketlerle daha çok algı ve manipülasyon yapılacaktır. Piyasa da bence sonucu kestiremediği için bir yukarı bir aşağı debeleniyor. Borsa bazında önümüzdeki 2 yılın dibini yaşıyor da olabiliriz. Özellikle bazı hisselerde kriz fiyatlaması var resmen. Hele ki Benjamin bazlı bakınca durum daha da trajikomik. Umarım bu bölgeler Bist’te ikili dibin son noktası olur. Yoksa aşağısı karanlık gözüküyor.

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    4,027
    Haftalık Edenks USD bazlı, 93K lara denk geliyor.

Alıntı Originally Posted by capoupascap Yazıyı Oku
    Herşey anketlerle belli olsaydı bugün ne İngiltere Brexit’i görürdü ne de Trump ABD başkanı olurdu. Seçime kadar anketlerle daha çok algı ve manipülasyon yapılacaktır. Piyasa da bence sonucu kestiremediği için bir yukarı bir aşağı debeleniyor. Borsa bazında önümüzdeki 2 yılın dibini yaşıyor da olabiliriz. Özellikle bazı hisselerde kriz fiyatlaması var resmen. Hele ki Benjamin bazlı bakınca durum daha da trajikomik. Umarım bu bölgeler Bist’te ikili dibin son noktası olur. Yoksa aşağısı karanlık gözüküyor.
    2 Li dip felan olmaz agaaa.Yagmurlar yagdi.Koprulerin altindan kalaslar kutukler suruklendi getti.Dipte bisi kalmadi.Dip dedigimiz burasidir.Artik Bist yeni hikaye yazmaya hazir.
    Amac sizi elestirmek degil, istatistik ve teknikler'e dayanarak soz ettim.
    2023 sonu Bist 8000?

ya endeksi boşverin.

bu son 1 ay içinde Allahıma sükür yunsa yüzde 50 gitti 5 liradan 7.5

Bakın grafikler orada 9 mayıs yunsa 5 lira endeks 98 bin şimdi endeks 98 yunsa 6,60 bu birinci.

2. kozaa allahıma sükür 6.80 de yakaladım 18 mayıs endeks 102 bin kozaa 6.80 şuan endeks 97 bin küsür koza 8,42

3. fener zaten yazmama gerek yok.

Bunları herkes canlı canlı gördü.

Şimdi soru şu bu 3 hisseyide yakalamış olan birisi overall'ın vermiş olduğu cesaretle isterse endeks 85 bine gidecek olsun her türlü mal alır bitti nokta.

ben 4,55 den petkm almışım. inanın 3.80 olsun takmam.

bu petkimde ben thy nin 10 lardan 4,5 ye düşününü görüyorum o zamanı hatırlayın. 7 den 8 den alanlar 4.5 yi gördüler sonra çoğu 6 dan çıktı maliyetten çıktı. sabırlı olanlar 10 dan çıktı kağıt nerelere gitti.

şimdi dönüş olduktan sonra yani bir kaç ay sonra 5 den 6 dan çıkacaklar petkimden ondan sonra petkiminde sonu aynı thy gibi olacak. sistem böyle malesef.

daha önce 3 sene petkimde beklemiş birisi olarak entemanlıyım sabrım var, param var, psikolojim var.

Herkese hayırlı sahurlar.
    Twitter : @Sacro_trade
    Boğa piyasaları kötümserlikten doğar,Kuşkuculukla gelişir,iyimserlikle büyür,coşku ile ölür.

5. Eyvallah Sacro hocam, size katılıyorum, hayırlı sahurlar.

6.  Alıntı Originally Posted by vicente Yazıyı Oku
    Bist rte nin kalışını fiyatliyor.
    Secim sonuclarinda degisiklik olmazsa bu kabus en az 5 yıl surer.
    Ayi piyasasi 5 yil devam edecek.
    Bu tahmininiz doğru çıkarsa siz köşeyi döndünüz demektir.5 yıl şortları hiç çıkarmazsınız olursunuz köşe.Peşinize takılan Ky ninde hayrına girersiniz.Ayrıca krızle gelen siyasetçiler gitmediği gibi normal gelmiş gibi yerine yapışıyor ,bir yere gittikleri yok.

7. Son 5 yil usd bazli kayip %54
    Hemde bu bollukta korkunc bir basarisizlik.
    Yilbasindan beri msci turkey kayip %31

Tarihin en basarisiz iktidari

Fener buralardan alinirmi acaba ?

Antalya/Kemer/Turkuaz Hotel.
    Bol borsa sohbetli bir tatil gecirmek isteyen tatilcileri agirlamaktan memnuniyet duyarim.

Sayfa 1010/1081 İlkİlk ... 1051091096010001008100910101011101210201060 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •