Sayfa 1011/1049 İlkİlk ... 115119119611001100910101011101210131021 ... SonSon
Arama sonucu : 8390 madde; 8,081 - 8,088 arası.

Konu: Bitcoin & Ethereum

1.  Alıntı Originally Posted by KPL Yazıyı Oku
    evet dostum.
    eskiden 5 ve 10 günlük ve haftalıkların orta noktasına bakardım.
    şimdi sadece 8'liğe indim, aynı şey gibi.

daha çok fibo bakıyorum artık ama evet 8 günlük ve 8 haftalık ortalamaların altında ve üstünde oluşu ciddi etkiliyor kararlarımı.
    fibo seviyelerini daha çok hedefler ve yüksek olasılıklı düzeltmelere katılmak için okuyorum.

pratikte daha karışık tabi ama ortalamalar açısından özetlersem bakışım
    - 8 haftalığın altında malda durmam
    - 8 günlüğün üstü + 8 haftalığın da üstü pozitif; alırım da taşırım da
    - 8 günlüğün altı + 8 haftalığın üstü gri bölge ama yine çok zorlamam

dip olduğu "sanrısına" kapıldığım yerlerde (zaman zaman fibolar, zaman zaman başka nedenlerle) bazen bozuyorum bunları ama nadir.
    Teşekkürler...

2.  Alıntı Originally Posted by KPL Yazıyı Oku
    44.5 epeyce yazdım bir ara ... üstünde de kalamadık ama dönüp de yine geliyoruz.
    yakın hedef : 46.75 olasılığı masada.

sorunun yanıtı zor :
    - kardan zarar etmeye dayanamayan satabilir/kısmi satabilir.
    - adam gibi kırılırsa satarım dyen 42-42.5 altını bekler.
    - uzun vade taşıyıcılar için sorun epeyce aşağıda benim bakışla.

yani heyecanlı yerler yukarıda, korkulu yerler aşağıda kaldı. buralarda ne söylesen birazı atmasyon
    Olasılık geldi. 50 olasılığı da var mı?

Yazılarım yatırım tavsiyesi değildir.SM-M307FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazılarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir...

Alıntı Originally Posted by karamizah Yazıyı Oku
    Olasılık geldi. 50 olasılığı da var mı?

Yazılarım yatırım tavsiyesi değildir.SM-M307FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    evet geldi, epeycesini sattım ama 47 üstüne tekrar alım olarak yazdım, n'olur n'olmaz

şu an için üstünü bilemiyorum cidden, tekrar tekrar geldik sonunda vurduk buraya, bakalım

46.750 üstündeyiz
    altına inmedikçe 49.x-51, hatta bi tık daha yüksek olasılıkla 54-55 potada
    kalamayıp altına düşersek derince satış gelebilir, gerçi 44-44.5 bu sefer destek de olabilir

5.  Alıntı Originally Posted by KPL Yazıyı Oku
    46.750 üstündeyiz
    altına inmedikçe 49.x-51, hatta bi tık daha yüksek olasılıkla 54-55 potada
    kalamayıp altına düşersek derince satış gelebilir, gerçi 44-44.5 bu sefer destek de olabilir
    Düşüşlerde de yükselişlerde de 50 li seviyeler çabuk geçiliyor. 50-52 açılırsa 60 ve sonra yeni zirve hedeflenir gibi geliyor bana. Ama hiç düzeltme yapmadan gider mi oralara bilemem. 50 den red yersek korkum obo ya gitmesi. 30 ve hatta 20 li seviyeler.

6. Dünyada en çok hesabı olanlardan ve kullanıcılardan olan ülkemiz iken forumun bu bölümünün bu kadar sessiz olması ilginç geliyor bana. Negatif faiz ortamında, herkesin normal mevduattan kaçtığı bir zamanda mevduat faiz oranları bölümünde bu kadar geyiğin dönmesi daha da ilginç.

7. Bitcoin & Ethereum

Dünyada en çok hesabı olanlardan ve kullanıcılardan olan ülkemiz iken forumun bu bölümünün bu kadar sessiz olması ilginç geliyor bana. Negatif faiz ortamında, herkesin normal mevduattan kaçtığı bir zamanda mevduat faiz oranları bölümünde bu kadar geyiğin dönmesi daha da ilginç.

Tr’de kripto borsaların kullanıcı sayısı nüfusa oranla gerçekten fazla. Pribu ve btc türk’te 5er milyon (çoğu iki yerde hesabı olan) kullanıcı var.

Ama bu nüfusun tuttuğu para abd’li ve japon bireylerin ortalamasına göre çok çok ufak. Kuru kalabalığız yani.

Dünyada en çok hesabı olanlardan ve kullanıcılardan olan ülkemiz iken forumun bu bölümünün bu kadar sessiz olması ilginç geliyor bana. Negatif faiz ortamında, herkesin normal mevduattan kaçtığı bir zamanda mevduat faiz oranları bölümünde bu kadar geyiğin dönmesi daha da ilginç.

böyle iyi ... bence tabii sabahtan akşama geyik dönse bir sürü gürültü kafayı dolduracak, hangisi atmasyon, mastürbasyon filan belli olmayacak.

vadeli mevduat, viop filan tartışılsın, o sırada akla gelen ne varsa yazılsın, kavga edilsin, kafalar bulaşık teline dönsün oralarda ... biz burada kazanmaya bakalım

Sayfa 1011/1049 İlkİlk ... 115119119611001100910101011101210131021 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •