Sayfa 1011/1030 İlkİlk ... 115119119611001100910101011101210131021 ... SonSon
Arama sonucu : 8234 madde; 8,081 - 8,088 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1. sabah nkolay bononun %27,5'a düşürüleceği bilgisi yanlış anons çıktı, müşteri temsilcisi de şaşırmış, dediğine göre yarına bırakmışlar bu indirimi

Duhul
    Nov 2017
    İkamet
    Ankara/Kişinev
    Gönderi
    780
     Alıntı Originally Posted by lanxcelot Yazıyı Oku
    Bunun istisnası, ötv yi tamamen sıfırlamak otomobilde, 2000cc dahil. işte o zaman para piyasaya akar, enflasyon da artar, dolar yükselir, sonra faiz yine artar..
    Ama üstat, bu artışlar reis beyin win-win !!!!!!! taktiğine pek uymaz gibime geliyor...

3. Bunlar başta kaldıkça bu yol hikayleeri hiç bitmez yok enflasyon düşer yok dolar düşer yok issizlik düşer. dış güçler diye yeni düşmanlar yaratılır tıpkı donkişotun yel değirmenlerine açtığı savaş gibi. çok hikaye dinleriz çok.Bu arada faiz düşmez stopaj uzatılır mart ayına kadar para lazım iktidara çok para dökmek lazım. mart sonu ise mehteri hep birlikte vereceğiz. tıpkı genel seçim sonrası olduğu gibi enflasyonda dolarda faizde fırlayacak. boşalmış hazinenin toplanması için.

Duhul
    Nov 2017
    İkamet
    Ankara/Kişinev
    Gönderi
    780
     Alıntı Originally Posted by joli Yazıyı Oku
    Her zaman dipten alınmaz, 5.50 üzerinde dalgalanmalarda 5.50-5.55 civarından alınabilir (stop koymak kaydı ile)
    Benim için 5,50 hala çooook yüksek daha 3 ay önce dolar 4,70-4,80 olduğunu göz önüne aldığımda. Tek umut pazartesi günkü enf rakamı.... O da fos çıkarsa artık doların sadece arkasından bakarım...

5.  Alıntı Originally Posted by rACE Yazıyı Oku
    iphone 10-15 bin olmuş deyince sanki iphone fiyatları artmış izlenimi oluşuyor.

iphone zamlanmadı, ekonomiyi yöneten basiretsizler ekonomiden anlamadıkları için 5 yılda türk lirasını dolar karşısında %175, muz cumhuriyetleri dahil dünyada açlıktan sürünen ülkelerin para birimleri karşısında ise %25 değer kaybına uğrattıkları için iphone 10-15bin tlye satılıyor.

iphone pahalanmadı,
    tl çöp oldu.
    bir türk, papaza meydan okurken kıracağı iphone'u almak için daha fazla çalışacak

her millet layığıyla..
    Aynı şeyleri söyledim sn.race
    Abd dolar artınca ihracatı azalıyor bu iphone olur yada f16 olur ..
    Kur savaslarını hatırlayın neler oldu kimler kurları düşürüyor diye papaz oldu birbiriyle

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6.  Alıntı Originally Posted by trion Yazıyı Oku
    Denemedim ama 3 kere kullandiramayiz dediler başkası adına gelin açalım diyorlar ..elimde zaten az miktar nakit var vadeler dolunca arastiracaz artık ...stopaj indirimi devam ederse sıkıntı olmazda etmezse sıkıntı buyuk...ama edecek gibi bu kadar vergi ÖTV indirimi yapan onu da devam ediversin bi zahmet
    Bende marifetli hesap açıcam usd için ama önceden yaralandım, daha önceden 2.kez yararlandım diyen arkadaş vardı kimse özelden yazsın bana

Alıntı Originally Posted by bonocu78 Yazıyı Oku
    Benim için 5,50 hala çooook yüksek daha 3 ay önce dolar 4,70-4,80 olduğunu göz önüne aldığımda. Tek umut pazartesi günkü enf rakamı.... O da fos çıkarsa artık doların sadece arkasından bakarım...
    cok ciddi bir atak yaşandı. buralara dip olabilir. stop koymadan işlem yapılmaz. 4.70-4.80 artık hayal bence.
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.
    https://www.hisse.net/topluluk/showt...28#post6673528

8.  Alıntı Originally Posted by NewsTR Yazıyı Oku
    Bende marifetli hesap açıcam usd için ama önceden yaralandım, daha önceden 2.kez yararlandım diyen arkadaş vardı kimse özelden yazsın bana
    İşine yarar mı bilmiyorum ben TL için yararlandım marifetli den 2 defa ..ama ilk yararlanmanın üstünden en az 4 ay geçmesi ve hiçbir işlem yapılmaması gerekiyordu şart olarak ....o zaman para ihtiyacı vardı teb te şimdi yaparlar mı bilmem bı dene hesap adı aynı sonucta TL döviz farketmez haralde

Sayfa 1011/1030 İlkİlk ... 115119119611001100910101011101210131021 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •